Sfotografowana przez Catherine Opie, okładka książki przedstawia aktora siedzącego z rękami na kolanach i patrzącego w zamyśleniu w stronę kamery. Elliot ma na sobie biały podkoszulek, dżinsy i srebrny łańcuszek. 35-letni aktor publikując okładkę opowiedział w poście na Instagramie, jak „nie do zniesienia” było dla niego pojawienie się przed kamerą w „wielu momentach” życia. Opisał też, jak ważne jest dla niego dzielenie się historiami osób transpłciowych, aby przeciwstawić się „tym, którzy chcą nas uciszyć i skrzywdzić”.

Elliot Page z zieloną różą w butonierce na Met Gali. Ważne przesłanie aktora

„Wreszcie mogę być ze sobą, w tym ciele. Napisałem więc książkę o mojej historii. Ukaże się w czerwcu przyszłego roku i nie mogłem się się doczekać, by podzielić się z wami okładką. W wielu momentach mojego życia bycie przed kamerą było nie do zniesienia, ale zrobienie tej okładki z uznaną fotografką Catherine Opie (@csopie) było radosnym przeżyciem, którego nigdy nie zapomnę”, dodał.

„Osoby transpłciowe stają w obliczu coraz częstszych ataków, od przemocy fizycznej po zakaz korzystania z opieki zdrowotnej, a nasze człowieczeństwo jest regularnie »debatowane« w mediach”, napisał we wpisie.

Zgodnie z opisem wydawcy książki Page ma zamiar podzielić się szczegółami zza kulis i „intymnymi przesłuchaniami” na wiele tematów, od seksu po Hollywood.

Elliot powiedział, że jest osobą transpłciową i niebinarną w grudniu 2020 roku. W oświadczeniu w mediach społecznościowych napisał: „Cześć przyjaciele, chcę się z wami podzielić, że jestem trans, moje zaimki to on / oni, a ja nazywam się Elliot”.

Kirstie Alley nie żyje. Aktorkę pożegnał John Travolta