Elizabeth wydaje się być najbardziej ułożoną i utalentowaną muzycznie siostrą z domu Olsen. Kiedy o jej starszych siostrach było naprawdę głośno, Elizabeth jako jedyna postawiła na solidną edukacje i brała lekcje tańca oraz śpiewu. Obecnie dzięki kilku naprawdę świetnym angażom w wielkich produkcjach, jej kariera nabrała tempa, a sama aktorka stała się bardzo rozpoznawalna. I chociaż skutecznie unika paparazzi, to chętnie udziela wywiadów, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz uchylając rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego.

ZOBACZ TEŻ: ELIZABETH OLSEN W WYGODNEJ STYLIZACJI (FOTO)

Niedawno do mediów dotarła informacja iż Elizabeth podpisała kontrakt ze znaną marką kosmetyczną Bobbi Brown. Firma argumentowała swoją decyzję mówiąc, że aktorka jest odzwierciedleniem tego, jak postrzegają swoje produkty – wyrafinowane, proste i świetnie współpracujące.

W związku z tym najmłodsza siostra Olsen udzieliła wywiadu magazynowi Allure.com i podzieliła się kilkoma wskazówkami oraz poradami kosmetycznymi, które w jej przypadku się sprawdzają. Wszystkie znajdziesz poniżej!

CODZIENNY MAKIJAŻ

Moja mama i siostry nie noszą na co dzień makijażu, więc tak naprawdę malować nauczyłam się na planach zdjęciowych. Najważniejszą rzeczą dla mnie było znalezienie sposobu, aby nie wyglądać jak osoba, która nosi za dużo produktów na swojej buzi. Pewna makijażystka podpowiedziała mi abym mieszała podkład z dużą ilością kremu nawilżającego bądź serum – dzięki temu moja skóra przez cały dzień delikatnie się mieni i wygląda na zroszoną.

style=”overflow:hidden;”>

DEPILACJA

Golenia nóg nauczyłam się… za pomocą artykułu w popularnym magazynie dla nastolatek. Moja sztuczka? Trzymam nogę prosto, aby uniknąć rozlewu krwi. Zawsze działa.

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: Elizabeth Olsen jak bajkowa wróżka (FOTO)

WYBÓR ZAPACHÓW

Mam dziwne upodobanie do zapachów. Moimi ulubionymi są… cebula i czosnek!

style=”overflow:hidden;”>

WŁOSY

Żałuję, że nigdy nie zdecydowałam się na szalone cięcie bądź koloryzację np. Na studiach. Teraz jest już na to za późno! Czekam na ciekawą rolę, która pozwoli mi poeksperymentować z włosami.

style=”overflow:hidden;”>

Śledzicie jej karierę?