We wspólnym oświadczeniu Meghan Markle i książę Harry napisali, że załamani są rozwijającym się kryzysem w Afganistanie, trzęsieniem ziemi na Haiti i trwającą pandemią COVID-19. Jednak według eksperta od pisma ręcznego podpis księżnej Sussex jest bardzo wymowny. W rozmowie z Fabulous Digital Tracey Trussel zwróciła uwagę na kilka czynników w pisowni Meghan, które rzekomo korelują z jej osobowością.

Trussel zauważyła, że ​​podpis Meghan jest mniejszy niż podpis jej męża. „Czy to celowe, czy niezamierzone, nigdy się nie dowiemy”, przyznała. „Ale oznacza to, że ​​stara się nie przyćmić męża. Cieszy się też, że dzieli z nim platformę do komunikacji”. Ekspertka odniosła się również do „niektórych mieszanych wiadomości”. Określiła je na podstawie tego, jak Meghan zapisała swoje imię. „Paradoks polega na tym, że chce ona, abyśmy uwierzyli, że jej intencje są altruistyczne i humanitarne (pod powiększeniem długi trzpień litery „g” przesuwa się w prawo)”, wyjaśniła. „Ale znacznie gęściej rozmieszczone litery (w jej imieniu) i długi, wydłużony skok końcowy są skutecznymi sposobami trzymania ludzi na dystans i niepozwalania nikomu na zbytnie zbliżenie się”.

Królowa Elżbieta mści się na Meghan Markle. Oto jak wygląda królewska wściekłość

Co to wszystko oznacza? Według ekspertki mówi to o dychotomicznej energii w Meghan. „Wygląda na to, że daje jedną ręką, a drugą bierze”.

Czy podpis Meghan Markle zmienił się na przestrzeni lat?

To nie pierwszy raz, kiedy eksperci dokładnie przyjrzeli się charakterowi pisma księżnej Sussex. W 2018 roku Town & Country zleciło ekspertce medycyny sądowej Sheili Lowe zbadanie dwóch podpisów Meghan Markle, jednego z 2016 roku i drugiego z 2018 roku. Lowe wykorzystała praktykę zwaną grafologią Gestalt, która uwzględnia takie cechy, jak odstępy między literami czy wygląd fizyczny liter i ruchu pisania (rytm i szybkość, z jakimi piszemy).

Co znalazła? Przede wszystkim stwierdziła, że podpis Meghan Markle zmienił się między tymi dwiema datami. „Zmiana pokazuje, że w drugim przypadku istnieje większa potrzeba prywatności”, stwierdziła Lowe. „Księżna żyje pod mikroskopem”. Ekspertka zauważyła również, że drugi podpis to tylko jej imię, które pasuje do podpisu księcia Harry’ego obok niej.

Patrzenie na podpis nie jest w stanie wyjawienia wszystkiego o danej osobie. „Zawsze używam takiego przykładu: to jak patrzenie na fotografię czyjegoś nosa i nic więcej”, wyjaśniła Lowe. „Możesz o nim trochę opowiedzieć, ale bez kontekstu całej twarzy informacje są bardzo ograniczone”. Co więcej, Meghan jest wyszkoloną kaligrafistką. Ostatecznie Lowe zdecydowała, że pismo Meghan sugeruje, że będzie pasowała do rodziny królewskiej.

Sonda

Meghan Markle

Uważasz, że Meghan i Harry nie powinni odchodzić z rodziny królewskiej?

To nie pierwszy raz, kiedy Tracey Trussel bada pismo Meghan Markle

Co ciekawe, warto zauważyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Tracey Trussel przygląda się charakterowi pisma Meghan Markle. W czerwcu 2021 roku powiedziała The Sun, że jej pismo było „romantyczne i reakcyjne”. Trussel dodała, że pismo Meghan wydaje się „nieprzejednane i wymyślne”.

Dla porównania pismo księcia Harry’ego – które jest nieco podobne do pisma jego brata, księcia Williama – opowiada zupełnie inną historię. Mówi o „spontanicznym idealiście” lub „poszukiwaczu wolności”. Zasugerowała, że ​​książę jest „wszechstronny, kochający zabawę, nieśmiały i enigmatyczny”. Pismo Kate Middleton natomiast pokazuje, że jest „cnotliwa, rozsądna, niezawodna, współczująca, entuzjastyczna, ekspresyjna i produktywna”.

Udaje się to nielicznym. A Ty widzisz zwierzęta na tych obrazkach?