W 2011 roku na ekranach kinowych pojawiła się piękna tajemnicza aktorka. Zagrała córkę Belli Swan i idealnie dopasowała się do roli Renesmee, czyli filmowej potomkini Kristen Stewart i Roberta Pattinsona. Podczas debiutu w Zmierzchu miała zaledwie 11 lat. Mimo wszystko zwróciła uwagę Hollywood. Na przestrzeni lat przekształcała się w oszałamiającą aktorkę, której gwiazda oficjalnie jaśnieje coraz bardziej.

Kristen Stewart jako księżna Diana w nadchodzącej premierze filmu Spencer. Wygląda identycznie?

Mackenzie Foy, znaleziona przez łowcę talentów

Zanim została odkryta przez Hollywood i została córką Kristen Stewart w Zmierzchu, aktorka była jak każdy inny maluch — krążyła po podwórku rodzinnego domu. Według USA Today, łowca talentów zauważył trzylatkę podczas recitalu tanecznego. W ten sposób zapoczątkował jej karierę jako modelki dziecięcej.

Nie dajcie się zwieść delikatnej urodzie dziewczynki. Od dziecka bowiem trenuje ona sztuki walki. Zdobyła nawet czarny pas. Przyszłość kryje wielkie rzeczy dla aktorki. Zwłaszcza że o jej udział w kolejnych produkcjach filmowych już walczą najsławniejsi producenci. Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj! Wyrosła na piękną kobietę.

Ewa Chodakowska dopiero teraz przyznaje, że nie planuje zostać matką. „Bałam się linczu, wykluczenia i hejtu”

Dziewczyna ma dzisiaj 20 lat, a na swoim koncie filmowym sporo ciekawych produkcji filmowych. Poza Zmierzchem zagrała między innymi w takich filmach jak Black Beauty, Dziadek do orzechów i cztery królestwa, Jesse Stone: Zagubiony w raju, Black Eyed Dog, czy Interstellar. Na Instagramie śledzi ją prawie 2 mln followersów, lecz ona raczej unika dzielenia się swoją prywatnością. Czy wkrótce zobaczymy ją na ekranach filmowych? Los pokaże, ale wszystko wskazuje na to, że tak.