Sydney Sweeney, która gra Cassie Howard w serialu HBO „Euphoria”, przyznała w „The Ellen DeGeneres Show” , że zapomniała o swoich nagich scenach w serialu, kiedy zaprosiła dziadków na premierę drugiego sezonu. Ich reakcja była zaskakująca.

Sydney Sweeney nie wygląda już jak w serialu Euforia. Pożegnała jasny blond

„Zaprosiłam całą moją rodzinę i tak naprawdę nie myślałam o nagości”, ujawniła 24-letni Sweeney. „Pomyślałam: „To premiera w Hollywood! Musicie przyjść! Wszyscy siedzieliśmy obok siebie i oglądaliśmy serial na ogromnym ekranie”, dodała aktorka.
Jednak jej dziadkowie najwyraźniej nie mieli problemu z oglądaniem nagiej wnuczki na ekranie.„Powiedzieli, że mam najlepsze piersi w Hollywood”, wspomina Sweeney.

Sweeney z radością pojawia się na ekranie nago, gdy jest to odpowiednie dla jej postaci, i głośno mówi o swojej pracy w serialu, który jest napędzany historią o narkotykach, seksie i szkolnych dramatach. „Jestem bardzo dumna z mojej pracy w „Euforii”, powiedziała aktorka w wywiadzie dla Independent. „Myślałam, że to świetny występ, ale nikt o tym nie mówi, bo się rozebrałam”, dodała. Aktorka zauważyła również, że kiedy mężczyzna bierze udział w nagich scenach, „nadal wygrywa nagrody i otrzymuje pochwały”. „W chwili, gdy robi to dziewczyna, jest zupełnie inaczej”, dodała.

Kiedy pójść spać, żeby najlepiej wypocząć? TikTokerka zdradza niezawodne równanie, którym to obliczysz