Zwolennicy Johnny’ego Deppa oskarżają Amber Heard o koloryzowanie zeznań w toczącym się procesie między byłą parą. Jego fani twierdzą, że kobieta na potrzeby zeznań zapożycza fragmenty z popularnych filmów.

Reporterka Breitbart News, Alana Mastrangelo, zamieściła na Twitterze wideo z zeznaniami Heard. Zestawiła ją ze sceną z filmu z 199 roku „Utalentowany pan Ripley”. Napisała: „Amber Heard:„ Kiedy byłam w pobliżu Johnny’ego, czułam się najpiękniejszą osobą na świecie – wtedy on znikał”.

Była żona Johnnego Deppa w dziwnej stylizacji Nie uwierzycie co włożyła na głowę

Niektórzy twierdzą, że porównania są naciągane, ale zdecydowanie robią show. Inni argumentują, że dostrzegli cytaty i są to dokładnie takie same słowa, a była partnerka Deepa kreuje swój wizerunek cytując znane kwestie.

Tymczasem podcaster NotSkinnyButNotFat wskazał na Instagramie, że Jennifer Garner użyła kiedyś podobnego cytatu, by opowiedzieć o byłym mężu Afflecku. Przedstawiciele Heard odmówili skomentowania debaty na temat cytatów z filmu.
Depp pozywa Heard za zniesławienie w związku z artykułem w Washington Post z 2018 r ., w którym napisała, że była ofiarą przemocy seksualnej. Depp domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania. Heard złożyła pozew o 100 milionów dolarów.

Amerykanki kasują aplikacje śledzące miesiączkę. Wszystko przez groźbę zmian w prawie aborcyjnym