Millie Bobby Brown to hollywoodzka gwiazda, której sławę przyniosła rola w jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa Stranger Things. Aktorka szybko zyskała popularność i rozpoczęła kolejne projekty, wkraczając szybkim krokiem do branży beauty.

15-letnia aktorka postanowiła stworzyć własną linię kosmetyków, do pielęgnacji i makijażu. Millie Bobby Brown coraz chętniej poddaje się również metamorfozom, których w ostatnim czasie nie brakuje w Hollywood. Wystarczy wspomnieć tylko o zielonych włosach Demi Lovato, przedłużanych pasmach Seleny Gomez czy też francuskiej fryzurze, na którą zdecydowała się Dua Lipa.

Millie Bobby Brown idzie w ślady innych celebrytek. Otwiera własną markę

Millie Bobby Brown przebiła jednak wszystkie dotychczasowe zmiany wyglądu, decydując się na dwie metamorfozy w ciągu jednego dnia. Najpierw młoda gwiazda przedłużyła włosy, wybierając bardzo długie, lśniące pasma z delikatnymi słonecznymi refleksami.

Niezwykła metamorfoza Millie Bobby Brown! Wygląda jak zupełnie inna osoba

Ale to nie koniec zmian, bo jeszcze tego samego dnia, aktorka udała się do kolejnego salonu fryzjerskiego, w którym przefarbowała swoje jasnobrązowe włosy na blond w chłodnym odcieniu. Tym samym przebiła wszystkie inne transformacje gwiazd.