Dua Lipa właśnie ogłosiła uruchomienie zupełnie nowej platformy lifestylowej o nazwie Service95. Podobno pracowała nad nią od wielu lat. Piosenkarka udostępniła informacje na Twitterze wraz z dwuminutowym filmem wyjaśniającym koncepcję platformy. „Chciałam o tym opowiedzieć od dłuższego czasu, a teraz, gdy serwis jest gotowy, mam nadzieję, że pozwolisz mi poprowadzić cię przez niektóre z moich ulubionych rzeczy, które odkrywałam na całym świecie”, napisała na Twitetrze.

Dua Lipa potwierdza, że ta niewielka zmiana w wizerunku daje niesamowity efekt!

Service95 to bezpłatny cotygodniowy biuletyn, który będzie obejmował wszystko, wiadomości o mało znanych hotspotach i wschodzących artystach oraz porad dotyczących podróży. Podobno znajdą się tak rozmowy, których czytelnicy nie usłyszą nigdzie indziej. Według niedawnego wywiadu platforma będzie zawierać również podcast zatytułowany „At Your Service”, w którym piosenkarka przeprowadzi wywiady ze specjalnymi gośćmi, takimi jak aktywiści i jej sławni przyjaciele. „Wszyscy goście, z którymi rozmawiam, mają bardzo inspirujące historie i miejmy nadzieję, że [jako słuchacze] dowiecie się czegoś o sobie” – powiedziała Lipa Vogue .

Finał 10 edycji Top Model, czyli niezwykłe widowisko i wyjątkowe stylizacje gwiazd!

Choć po wejściu na stronę serwisu otwiera się zaledwie okno zachęcające do subskrypcji, na Instagramie portal lifestylowy ma już prawie 40 tysięcy obserwujących.