Drogie czytelniczki, już od 11 lat dzielimy się z Wami naszą pasją do piękna. My kobiety lubimy się zmieniać, dlatego nadszedł czas również na zmianę szaty graficznej. Wkrótce ruszy zupełnie nowa, odmieniona Zeberka.pl. Wśród zaplanowanych przez nas zmian znajdziecie sporo nowości, które ułatwią Wam korzystanie z serwisu.

Wierzymy, że piękno nie ma granic. Chciałybyśmy, aby współczesne społeczeństwo patrzyło na nie z innej perspektywy, więc nie staramy się go definiować, lecz prezentować jego realistyczne spektrum. Nowa Zeberka to mnóstwo artykułów o bardzo kobiecej tematyce. Znajdziecie tu między innymi recenzje kosmetyków, artykuły o najgorętszych beauty trendach oraz publikacje na temat mody. Powstanie także zupełnie nowa kategoria, którą tworzyłyśmy z wielkim podekscytowaniem i radością, lecz póki co pozostawiamy ją jeszcze w tajemnicy.

ZOBACZ TEŻ: KONKURS: ROZDAJEMY 20. CUDNYCH ZESTAWÓW KOSMETYKÓW!

W trosce o przyszłość naszej planety stworzyłyśmy sekcję w całości poświęconą tematyce naturalnych kosmetyków. Wspólnie zastanowimy się nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszej skóry. Kontynuujemy cykl artykułów o zero waste i domowych kosmetykach. Proponujemy Wam też autorskie cykle, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej w polskim internecie.

Cenimy Wasze zaangażowanie i to jak chętnie dzielicie się z nami własnymi doświadczeniami. W związku z tym stworzyłyśmy całkiem nową sekcję, którą w całości poświęciłyśmy Waszym recenzjom oraz opiniom na temat kosmetyków. Zachęcamy do odwiedzin i pozostawiania komentarzy również na Instagramie, gdzie codziennie pokazujemy, jak wygląda życie redakcji od kuchni.

ZOBACZ TEŻ: CZYTELNICZKI ZEBERKA.PL WYBIERAJĄ NAJLEPSZY KOSMETYK ROKU!

Nowa szata graficzna zadebiutuje niebawem. Dokładnie 7 maja. Nowa Zeberka będzie bardziej przejrzysta, a działy tematyczne lepiej wyeksponowane. Chcemy uprzyjemnić Wam czas, który spędzacie z nami na stronie. Mamy nadzieję, że zaakceptujecie i polubicie wszystkie zaproponowane przez nas zmiany. Kładziemy nacisk na uporządkowanie treści i łatwość w poruszaniu się po stronie. Serdecznie zapraszamy! Nie możemy doczekać się Waszych cennych opinii.