Strangers Things to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Oryginalna, trzymająca w napięciu fabuła i niezwykły klimat serialu uczyniły z jego bohaterów prawdziwe, międzynarodowe gwiazdy.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Jedną z postaci, którą szczególnie pokochała żeńska część publiczności jest Steve Harrington, w którego wciela się Joe Keery. Zawadiacki uśmiech i bujna czupryna zapewniły mu grono fanek na całym świecie, czyniąc jednym z najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia.Teraz Keery zdecydował się jednak na drastyczną zmianę wizerunku, łamiąc tym wiele kobiecych serc.

Justin Bieber — wygląda coraz gorzej?

Aktor bowiem w niczym nie przypomina już niepokornego przystojniaka z kultowej serii. Bujną czuprynę nonszalancko zaczesaną do tyłu zamienił na fryzurę typu bowl cut, znaną jako… grzybek. Ulizana fryzura i opadająca na czoło nierówna grzywka odjęły aktorowi cały urok, optycznie dodając za to kilka kilogramów.

Harry Styles ściął włosy. Fani są załamani

Nie wiadomo, czy metamorfoza jest efektem przygotowań do jakiejś roli, czy po prostu chęcią zmiany wizerunku, ale pewne jest jedno – naprawdę wstrząsnęła fankami.

Nie, proszę nie…
Dlaczego?
Jak mogłeś?
Ten, kto to zrobił, powinien pójść do więzienia!

Naprawdę aż tak źle?