Wybierając się na zabieg powiększania ust warto jest dokładnie sprawdzić salon oraz kwalifikacje osoby, w której ręce oddamy naszą twarz. Niestety wiele osób decyduje się na powiększanie ust bez chociażby minimalnej wiedzy na ten temat. Tak było w tym przypadku – nieudolne próby poprawienia urody przez kosmetyczkę skończyły się dramatem.

Rachel Knapper razem z przyjaciółkami wybrały się na małe przyjęcie, któremu miało towarzyszyć spotkanie z kosmetyczką. W ciągu trwania imprezy dziewczyny zdecydowały się na kilka drobnych zabiegów, które miały wygładzić drobne zmarszczki i nawilżyć skórę.

ZOBACZ TEŻ: PAZNOKCIE ZROBIONE Z TARKI DO SERA. TO NAJGŁUPSZA STYLIZACJA ROKU?!

Jedna z dziewczyn Rachel Knapper dała się namówić na bardziej inwazyjny zabieg modelowania i lekkiego powiększenia ust. Kosmetyczka zapewniała, że ma wystarczające kwalifikacje do wykonywania takich zabiegów, więc kobieta postanowiła jej zaufać. Szybko jednak pożałowała tej decyzji…

W ustach Rachel zaczęła rozwijać się infekcja. A po kilku godzinach wygląd ust był zupełnie inny, niż zapewniała kosmetyczka. Nabrzmiałe wargi i stan zapalny to efekty nieudolnie wykonanego zabiegu.

Wypełniacz przedostał się do naczyń krwionośnych i mało brakowało, by nie skończyło się to martwica tkanek. Na szczęście Rachel szybko pojechała do szpitala, gdzie udało się uratować jej usta.

Kobieta zdecydowała się pokazać dramatyczne w skutkach powiększenie ust, by uchronić inne dziewczyny przed taką pomyłką.

ZOBACZ TEŻ: ZAPACH MOŻE PRZYSPIESZYĆ WZROST WŁOSÓW? POTWIERDZAJĄ TO EKSPERCI!

Co Wy na to?