Żony i dziewczyny piłkarzy, które określane są również jako WAGs, to prawdziwe ulubienice mediów. Piękne, bogate, a do tego zazwyczaj bardzo dobrze (i drogo!) ubrane. A do tego wszystkiego „ustawione” tak, że mogłyby nie pracować prawdopodobnie do końca życia. Złośliwi twierdzą, że to właśnie dlatego wiele z nich decyduje się na karierę celebrytek lub blogerek.

ZOBACZ: CAŁY INTERNET ŚMIEJE SIĘ Z JESSIKI ZIÓŁEK, DZIEWCZYNY ARKADIUSZA MILIKA

Przelądając instagramowy profil jednej z nich, Dominiki Grosickiej, natknęłyśmy się na filmik, który może zasugerować, że… postanowiła zaistnieć na YouTube? Niewykluczone…

Mini tutorial makijażowy pojawił się na jej profilu już jakiś czas temu. Możemy zobaczyć na nim, jak gwiazdka wykonuje swój charakterystyczny makijaż. Z opisu obok filmiku można wywnioskować, że makijaż jest jej pasją, teoria o założeniu urodowego kanału nie wydaje się być absurdalna.

– Mała zajawka tego co dla Was szykuje 🤘🏻 Na pierwszy ogien-Make up- No make up 💄✨ Stay tuned! Na IS kosmetyki, którymi wykonałam makijaż . Love ❤️ #makeup#makeupnomakeup#passion#mua#dominikagrosicka – napisała Dominika.

ZOBACZ: JAK DOMINIKA GROSICKA WYGLĄDAŁA NA SWOIM ŚLUBIE? GROSIK POKAZAŁ ICH ZDJĘCIE

Jak myślicie – co dla nas szykuje?