Moda na peruki, chociaż jeszcze do niedawna bardzo popularna wśród gwiazd, zaczyna powoli słabnąć. A na miejsce szybkich, tymczasowych metamorfoz fryzur, pojawia się zupełnie nowa moda. Jedną z pierwszych celebrytek, które zapoczątkowały dziwny trend jest Doda.

Piosenkarka jest znana z wyrazistego stylu. Chodzi oczywiście nie tylko o modowe stylizacje, ale również częstą zmianę fryzur i wyraziste makijaże sceniczne. Chociaż ostatnio gwiazda przyznała, że na co dzień raczej rezygnuje z malowania się i stawia na naturalny wygląd, to podczas koncertów lubi zaskakiwać odważnym wizerunkiem.

DRASTYCZNA METAMORFOZA HONORATY SKARBEK. KIEDY ZDĄŻYŁA SIĘ TAK OPALIĆ?

Doda poszła o krok dalej i zamiast stawiać na kolorowe peruki, postanowiła spróbować zabawy z soczewkami. Na jednym z jej instagramowych zdjęć pokazała jak wygląda w niebieskich oczach. Obok zdjęcia dodała opis Oczy niebieskie -życie królewskie ? zachęcając fanów do dalszych opinii.


Lawendowe powinny być
Brązowe najlepsze
Od razu rzuciło mi się w oczy, ze masz jakieś inne oczy. Twoje ciemne są pełne mądrości
Kocham Twoje piwne oczy! Oczy piwne, życie dziwne
Wygląda ciekawie ale ja i tak jestem za ciemnymi oczami
Okropnie wyglądasz w tych soczewkach jak zombie ! Twoje prawdziwe masz piękne

style=”overflow:hidden;”>

PIĘKNY MANICURE JULII WIENIAWY, O KTÓRYM MARZĄ TERAZ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Internauci nie byli jednak do końca przekonani do takiej zmiany. Zdecydowanie bardziej wolą piosenkarkę w jej naturalnym kolorze. Myślicie, że inne gwiazdy pójdą w jej ślady i też zaczną eksperymentować z odcieniem oczu?

Doda wprowadza nową modę. Zamiast zmiany koloru włosów stawia na…