Mody na zdrowy styl życia ciąg dalszy. Ostatnio odnosimy wrażenie, że „wyrasta” coraz więcej specjalistów chcących edukować i uświadamiać w kwestiach zdrowego odżywiania, a także ćwiczeń i dbania o swoje ciało. Czasy, gdy robiła to tylko Ewa Chodakowska już dawno za nami. Okazuje się, że wyrasta jej konkurencja pod postacią pewnej polskiej celebrtki…

ZOBACZ: DODA W NAJBARDZIEJ POŻĄDANYCH SANDAŁKACH NA ŚWIECIE

Mowa oczywiście o Dodzie, która w ostatniej rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła swoje najnowsze biznesowe plany. Okazuje się, że piosenkarka ma w planach otworzyć… klinikę witaminową!

– Lubię wszystko, co związane ze sportem, zdrowiem, urodą, zawsze mnie to kręciło, zawsze znajdywałam jakieś nowinki – mówi gwiazda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Piosenkarka twierdzi, że koncentruje się jedynie na długotrwałych sposobach na zdrowie, budujących organizm od wewnątrz. Twierdzi, że świadomość tego, co faktycznie pomaga ludzkiemu ciału zachować zdrowie na długie lata, jest ważna szczególnie dziś, w czasach, gdy wciąż panuje moda na śmieciowe jedzenie.

– Wciskają nam kit za kitem, wszystkie reklamy, które mówią: zjedz to, bo to zdrowe, a tak naprawdę jest jednym wielkim oszustwem. Możemy bazować tylko na tym, co my wiemy i intuicyjnie wprowadzać do swojego organizmu zdrowe rzeczy – mówi Doda.

style="overflow:hidden;">Zamierza otworzyć klinikę witaminową, za pośrednictwem której będzie przekazywać wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

– Pragnę się podzielić moją wiedzą z fanami w takiej właśnie klinice – mówi Doda.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: DODA OŚMIESZYŁA AGNIESZKĘ JASTRZĘBSKĄ!

Chodakowska, strzeż się! Chyba zaczyna wyrastać Ci kolejna konkurencja…

Doda wpadła na kolejny

Doda wpadła na kolejny

Doda wpadła na kolejny