Sen to niezwykle istotna część naszego życia. Jeżeli się nie wysypiamy – cierpi cały organizm. Nie jest też żadną tajemnicą, że sen jest zbawienny dla urody. A o spaniu na jedwabnych poduszkach mówi się nie od dzisiaj. Eksperci Dreamin wymienili aż 6 korzyści płynących dla urody właśnie przez spanie na jedwabiu. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: DLACZEGO WARTO SPAĆ NAGO?

Po pierwsze – anti–aging

Gładka i delikatna powierzchnia jedwabiu sprawia, że zmniejsza się widoczność zmarszczek oraz minimalizuje oznaki zmęczenia i stresu. Wspomaga procesy dotlenienia skóry oraz przywraca jej blask.

Po drugie- piękne włosy

Jedwab niezależnie od rodzaju włosów minimalizuje BED HEAD, chroni przed puszeniem, plątaniem i łamaniem się włosów dzięki czemu stają się jedwabiste, odzyskują swój naturalny blask i gładkość. Włosy dłużej zachowują świeżość i piękny wygląd.

via GIPHY

Po trzecie- zdrowa skóra

Wykonana w 100% z naturalnego jedwabiu jest hypoalergiczna, pozostaje w harmonii z delikatną cerą i zapewnia jej prawdziwy komfort. Idealna dla osób o wrażliwej, problematycznej i alergicznej skórze.

Po czwarte – gładka cera

Gładkość włókien i miękkość jedwabiu nie pozostawia na Twojej twarzy nocnych odgnieceń a przepuszczalność powietrza jest zbawienna dla skóry i pięknego wyglądu.

via GIPHY

Po piąte – urzekające rzęsy

Śliska i delikatna powierzchnia jedwabiu chroni rzęsy i brwi przed zagnieceniami, zmniejsza ich wypadanie i łamanie dzięki czemu Twoje rzęsy są zawsze perfekcyjne.

Po szóste – nawilżenie

Jedwab jest delikatny i mniej chłonny niż bawełna dzięki czemu kiedy śpisz nie pochłania wilgoci ze skóry, przyspiesza nocną regenerację aby po przebudzeniu Twoja twarz zachwycała świeżą, świetlistą i promienną cerą.

via GIPHY

ZOBACZ: JAK PRZYGOTOWAĆ SKÓRĘ DO ŻYCIA BEZ MAKE-UPU

Zaskakujące?