Książę William przygotowywał się do roli króla przez większość swojego życia. Książę Cambridge jest obecnie drugi w kolejce do tronu. Od dziecka otrzymuje wskazówki od swojej babci, królowej Elżbiety II. Kiedy William w końcu wstąpi na tron, będzie znany jako król William. To sprawi, że jego żona, Kate Middleton, obejmie stanowisko królowej małżonki. Oczekuje się, że Kate będzie posługiwać się oficjalnym tytułem „królowa Katarzyna”, ponieważ wspiera ona męża w jego królewskich obowiązkach. Do jej królewskich obowiązków będzie należało między innymi odbywanie zagranicznych wizyt. Będzie też twarzą wielu akcji i organizacji charytatywnych, ale jej rola pozostanie apolityczna.

Gdy nadejdzie już czas, Kate prawdopodobnie zostanie ukoronowana u boku Williama w podobnej, ale prostszej ceremonii. Okazuje się, że tytuł, który przyjmie, gdy jej teść Karol wstąpi na tron, może mieć większe znaczenie zarówno dla Kate, jak i Williama.

Kate Middleton na urodzinowych zdjęciach. Posypały się kpiny, mimo że honorują one innych członków rodziny królewskiej

Kate Middleton prawdopodobnie odziedziczy królewski tytuł księżnej Diany

Książę Karol był znany jako książę Walii przez większość swojego życia. Jednak zrezygnuje z tego tytułu, gdy wstąpi na tron i zostanie królem. Tytuł księżnej Walii posiadała wcześniej była żona Karola, Diana. Jego druga żona, Camilla, księżna Kornwalii, technicznie posiada tytuł, ale nie używa go z szacunku dla Diany, która zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w 1997 roku.

Gdy Karol zostanie królem, będzie to oznaczało nadanie tytułu księcia Walii jego najstarszemu synowi, księciu Williamowi, i uczynienie żony Williama, Kate Middleton, nową księżną Walii. Chociaż Karol może nie przyznać tytułu synowi, wydaje się bardzo prawdopodobne, że William obejmie stanowisko księcia Walii po koronacji Karola i na pewno będzie to emocjonalny moment zarówno dla Williama, jak i Kate.

„Jestem pewien, że będzie to trochę słodko-gorzki moment”, powiedziało źródło The Telegraph. ”To syn Diany i jego żona, więc pod pewnymi względami zatoczy to koło – ale będzie to także przejmujące przypomnienie tego, co wszyscy stracili”

Roślinne suplementy w ocenach influencerów – zestawienie

Sonda

Stylizacja Kate Middleton

Co sądzisz na temat tej stylizacji Kate Middleton?