Już od pewnego czasu możemy obserwować, że Agnieszka Kaczorowska robi się coraz szczuplejsza. W jednym z ostatnich postów zdecydowała się zdradzić sekret swojej utraty wagi. Jej sposób na wymarzoną figurę może Cię zaskoczyć. Nie ma w nim miejsca na restrykcje i katorżnicze ćwiczenia!

Dieta na okres – których pokarmów powinnaś unikać, kiedy masz miesiączkę

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka jest polską aktorką oraz tancerką. Najwięcej rozpoznawalności przyniosła jej rola Bożenki w serialu „Klan”, w którym zaczęła grać jako mała dziewczynka. Od lat Agnieszka Kaczorowska trenuje taniec, a jej umiejętności fani mogli podziwiać w „Tańcu z Gwiazdami”. Wraz z mężem Maciejem Pelą w zeszłym roku powitali córeczkę. Podczas ciąży była bardzo aktywna na swoim Instagramie, podobnie, jak w pierwszych miesiącach życia córeczki. Dzieliła się swoimi przeżyciami świeżo upieczonej mamy, czym zaskarbiła sobie sympatię wielu kobiet, które od tamtej pory śledzą losy gwiazdy. W ostatnim czasie aktorka schudła, co nie uszło uwadze wnikliwych fanów. Jak wygląda dieta Agnieszki Kaczorowskiej?

Dieta Agnieszki Kaczorowskiej

Na prośbę fanów Agnieszka na swoim Instagramie rozpoczęła cykl postów o swojej metamorfozie. Zaczęła od zaprezentowania internautom zdjęcia, na którym była nieco pulchniejsza. W jednym z ostatnich wpisów zdradziła tajniki swojej diety. Jednak to, co ma do przekazania gwiazda, nie jest wcale typowym przepisem na smukłą sylwetkę. Agnieszka Kaczorowska zaczyna od opisania, że słowo „dieta” bardzo źle jej się kojarzy i stara się go nie używać.

„Mnie się to słowo bardzo źle kojarzy, gdyż byłam w swoim życiu na tylu różnych dietach, że na samą myśl mnie wzdryga. Dla mnie to okropny, narzucony reżim i głowa, która 24 godziny na dobę koncentruje się na jedzeniu. Planowanie, liczenie i ciągle ocenianie swojego postępowania uważam, że nie wpływa pod żadnym względem pozytywnie na nasze samopoczucie”.

Czy dieta karmiącej mamy ma wpływ na jej pokarm? Obalamy mity

Tym samym dieta Agnieszki Kaczorowskiej opiera się przede wszystkim na zdrowym podejściu. Przyznała, że każdy musi sam dotrzeć do tego, co będzie dla niego odpowiednie. Trzeba obserwować swój organizm i na tej podstawie wybierać, co nam służy, a co nie.

„Uważam, że trzeba siebie obserwować i metodą prób i błędów dojść do tego co jeść, aby świetnie się czuć, mieć energię, być zdrowym i jeszcze do tego dobrze wyglądać. Przede wszystkim trzeba dać sobie wolność (…). OBSERWACJA. To słowo klucz, bo jeśli chcesz znaleźć w tym swoją drogę to poza zdobywaniem informacji potrzebujesz jeszcze czasu, aby poobserwować siebie i swoje ciało”.

Bardzo serdecznie polecamy Wam post Agnieszki Kaczorowskiej, ponieważ jako jeden z nielicznych pokazuje zdrowe podejście do diety. Wiele kobiet w komentarzach dziękowało jej za te słowa. Waszym zdaniem ma rację?