Angelina Jolie jest jedną z najbardziej popularnych kobiet na świecie. Oscarowa aktorka, reżyserka, i matka szóstki dzieci pracująca z uchodźcami z ramienia ONZ, pokazała nam, jak żyć jako obywatel globalny. Po ponad dwóch dekadach w centrum uwagi, ludzie wciąż są nią zaintrygowani. Wraz ze sławą pojawia się cała masa spekulacji, z których oczywiście większość to po prostu plotki. Wiele z nich dotyczy wyglądu gwiazdy.

W jednym z ostatnich wywiadów, kilka szczegółów dotyczących aktorki, postanowiła wyjawić jej wieloletnia dermatolog Rhona Ranad. Przez wiele lat leczenia zarówno Jolie, jak i jej dzieci, Rhonda nie wypowiadała się publicznie na temat sekretów rodziny. Tym razem jest inaczej!

ZOBACZ TEŻ: FANI O ANGELINIE JOLIE: SAMA SKÓRA I KOŚCI! ZOBACZCIE NAJNOWSZE ZDJĘCIA…

Pielęgnacja skóry Angeliny obejmuje przede wszystkim krem przeciwsłoneczny, regularne oczyszczanie delikatnym żelem, kosmetyki z przeciwutleniaczami oraz niekiedy kwasy glikolowe. Tajemnicą aktorki jest noszenie makeupu tylko w godzinach pracy. Jeśli go na sobie ma, po powrocie do domu dokładnie go usuwa!

Aktorka już w młodości przekonała się, że słońce nie jest jej sprzymierzeńcem. Problemy z pigmentacją skóry nauczyły ją, że czapka z daszkiem to najważniejszy dodatek do stylizacji. Ochrona przed słońcem to jedno, a nawilżanie to drugie. Aktorka nigdy nie zapomina o nawadnianiu skóry.

ZOBACZ TEŻ: CHCIAŁA BYĆ JAK ANGELINA JOLIE. FANATYCZNA FANKA PRZESZŁA PONAD 50 OPERACJI!!?

Dlaczego dermatolog zdecydowała się opowiedzieć o skórze aktorki? Angelina chciała, aby ludzie w końcu się o niej dowiedzieli. Była już zmęczona plotkami o operacjach plastycznych, kiedy w rzeczywistości Rhonda jest jedyną osobą, która dba o jej skórę od lat.

Dermatolog Angeliny Jolie w końcu ujawniła sekret jej pięknej skóry!

Dermatolog Angeliny Jolie w końcu ujawniła sekret jej pięknej skóry!

Dermatolog Angeliny Jolie w końcu ujawniła sekret jej pięknej skóry!