Demi Moore niedawno obchodziła swoje 58. urodziny. Z tej okazji jej córki opublikowały nieznane do tej pory zdjęcia aktorki. Fani są zachwyceni do tej pory nieznanymi zdjęciami z prywatnego albumu. Jak gwiazda na nich wygląda?

Gwyneth Paltrow skończyła 48 lat. Swoje urodziny uczciła… opublikowaniem nagiego zdjęcia!

Demi Moore

Moore jest jedną z ikon światowego kina. Wielu fanów uważa, że należy do najpiękniejszych kobiet na świecie. Przez lata była aktorką Bruce’a Willisa, z którym ma trzy córki. Mimo wziętego w 2000 roku rozwodu para pozostaje w bardzo dobrych relacjach. Na tyle dobrych, że Bruce Willis spędza domową izolację z byłą żoną i córkami. Dorosłe pociechy gwiazd postanowiły w wyjątkowy sposób uczcić pięćdziesiąte ósme urodziny mamy. Na Instagramie opublikowały do tej pory trzymane w rodzinnym albumie zdjęcia. W opisach zdjęć znalazły się życzenia urodzinowe oraz zachwyty nad urodą Demi.

Wyjątkowa niespodzianka

Córki opublikowały nieznane prywatne zdjęcia Demi Moore. Aktorka wygląda na nich zjawiskowo. Każdy post był opatrzony opisem z życzeniami urodzinowymi.

„Mamo. Wszystkiego najlepszego. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę iść przez życie z Tobą. Jesteś najtwardszą, beztroską, głupiutką wojowniczką Skorpionem jaką znam. Kocham Cię najmocniej. Nie mogę się doczekać dzisiejszego świętowania” – napisała Rumer Willis.

„Wszystkiego najlepszego dla najseksowniejszej kobiety. Ughhh, Twoje ciało to mój pierwszy adres i to moje błogosławieństwo” – Tullulah Belle Willis.

„Jest najbardziej ikoniczną matką, ikoniczną partnerką, ikoniczną siłą natury. A to dlatego, że jest prawdziwym człowiekiem, który jest wrażliwy oraz odważny i zawsze starał się ewoluować. Jest w niej potężna zawziętość (…) i delikatność (…), wciąż przesuwa granice, dzięki czemu wielu ludzi się z nią utożsamia (w tym ja), wciąż jest „pracą w toku”, jak my wszyscy! (…)” – tymi słowami rozpoczęła swój post Scout laRue Willis.

Natalia Siwiec w fenomenalnej sukience na urodzinach córeczki. Zebrała mnóstwo komplementów

Córki Demi i Bruce’a nigdy nie ukrywały, jak dużą inspiracją jest dla nich mama. Wszystkie postanowiły iść w jej ślady i zmierzyć się z karierą aktorską. To niesamowite, jak silna więź łączy je z ich mamą! Zdjęcia, które opublikowały, są przepiękne.