Ostatni rok nie był zbyt łaskawy dla Demi Lovato. Gwiazda przeszła załamanie, trafiła na odwyk i odwołała kilka koncertów. Jednak z pomocą rodziny i znajomych, jak widać, powoli staje na nogi. Zapowiadała już na początku roku, że ten rok będzie rokiem samych zwycięstw. Wygląda na to, że zamierza dotrzymać słowa.

W związku ze zmianami, jakie zaszły w jej życiu, artystka na jakiś czas wycofała się z życia publicznego. Przestała pojawiać się na ściankach i masowych imprezach, tłumacząc się potrzebą czasu dla siebie i bliskich.

ZOBACZ TEŻ: PIERWSZE SELFIE DEMI LOVATO OD MIESIĘCY… I TO BEZ MAKIJAŻU! WYGLĄDA ŚWIETNIE

Wszystko wskazuje na to, że kuracja działa i Demi wraca do siebie. Kilka dni temu na instagramie relacjonowała ślub swojej siostry ciotecznej. Pokazała ich pierwszy taniec, zabawne zdjęcie jej Mamy, która “twerkowała” rękami oraz romantyczny uścisk jej rodziców. Nie wrzuciła natomiast żadnego zdjęcia, na którym byłoby widać ją samą.

Aż do teraz – gwiazda podzieliła się na swoim instagramie selfie, na którym pokazała weselny makijaż oraz kreację, którą wybrała na wieczór.

Trzymacie kciuki za Demi?