Każda osoba dorosła, która zmaga się z trądzikiem, powinna bardzo ostrożnie podchodzić do pielęgnacji skóry. Regularne oczyszczanie to podstawa. Cera z niedoskonałościami potrzebuje czegoś, co sprawi, że skóra będzie naprawdę czysta! Gąbka, o której zaraz przeczytasz, wywołała poważne zamieszanie w branży kosmetycznej.

Ta ekologiczna i wolna od chemikaliów gąbka z mikrofibry zapewnia całkowite usunięcie makijażu za pomocą wody. Możliwe, że woda jest w stanie usunąć nawet wodoodporny tusz do rzęs? Wydaje się to naciągane, ale…

ZOBACZ TEŻ: JAK PRAWIDŁOWO OCZYSZCZAĆ SKÓRĘ TWARZY?

Gąbka jest super miękka w dotyku. Zdejmuje podkład, bronzer, eyeliner, tusz do rzęs i szminkę. Włókna naprawdę zbierają cały makijaż i zatrzymują go na gąbce. Po demakijażu skóra jest całkowicie oczyszczona i delikatnie błyszcząca.

Musicie wiedzieć, że gąbka nie zastępuje w pełni całego procesu demakijażu. Po oczyszczeniu twarzy nadal możesz odczuwać potrzebę użycia płynu myjącego. Pokochają ja kobiety, które prowadzą dynamiczny tryb życia lub uwielbiają biwakowanie i noce spędzone poza domem. Gąbkę Halo można prać w pralce. Podobno nie zniszczy jej nawet 200 wirowań.

ZOBACZ TEŻ: OLEJEK DO DEMAKIJAŻU – DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA TAKĄ PIELĘGNACJĘ?

Gąbka do twarzy Halo jest przyjazna dla środowiska. Kosztuje 18 funtów (około 85 złotych), co w przeliczeniu na waciki, płyny i żele do demakijażu jest naprawdę dużą oszczędnością pieniędzy.