Przez ostatnie lata obserwowaliśmy powolny i bolesny upadek idolki nastolatek, która w latach 2000 miała swój moment sławy. Amanda Bynes grała w takich hitach jak “Ona to On”, “Czego pragnie dziewczyna” czy “Łatwa dziewczyna”. Kolejne doniesienia na temat stanu psychicznego celebrytki i jej wyglądu mroziły krew w żyłach. Widzieliśmy jak tyje, farbuje włosy na tleniony blond, chodzi w łachmanach po ulicach Nowego Jorku i uczęszcza na imprezy, na których zawsze dobrze się bawiła. Wygląda jednak na to, że te czasy Amanda zostawiła za sobą. Rozliczyła się z przeszłością za pomocą wywiadu dla “Paper Magazine”, w którym powiedziała, jak zmienił się jej wygląd przez ostatnie lata i nad czym pracuje obecnie.

Wszystko zaczęło się, gdy kariera aktorki zaczęła spowalniać a telefon od agentki dzwonił coraz rzadziej. Słyszeliśmy nieustannie o jej wypadkach, wpisach na twitterze na których obrażała innych ludzi (w tym prezydenta Obamę). W końcu doigrała się, gdy wykąpała w sklepie psa i podpaliła garaż sąsiadów, w odwecie za konflikt, w który wspólnie popadli.

ZOBACZ TEŻ: JAK WYGLĄDA DZISIAJ AMANDA BYNES – IDOLKA NASTOLATEK Z LAT 2000?

Bynes trafiła na przymusowy odwyk. Została również ubezwłasnowolniona, zarzucano jej publicznie nadużywanie narkotyków i uzależnienie od operacji plastycznych. Jej wygląd zmieniał się przez ostatnie lata – przez eksperymenty z włosami, dziwne zmiany w okolicach twarzy czy spora nadwaga.

Dzisiaj Amanda twierdzi, że narkotyki i uzależnienia są daleko za nią. W przeciągu ostatniego roku gwiazda schudła, zaczęła znowu przypominać dawną siebie oraz zapowiedziała powrót do grania i przeprosiła wszystkich za swoje zachowania z ostatnich lat.

ZOBACZ TEŻ: METAMORFOZA AMANDY BYNES (FOTO)

Jednym wywiadem Amanda pojawiła się w mediach na całym świecie i przyciągnęła uwagę dawnych fanów.

Trzymacie kciuki za jej powrót na szczyt?