Syn Madonny David Banda pojawił się z „Królową Popu” podczas gali walki bokserskiej w sukience. 16-latek odtworzył słynną stylizację swojej mamy sprzed 21 lat.

Madonna uchwycona na bardzo rzadkich niefiltrowanych zdjęciach

Nastolatek miał na sobie sukienkę z kolekcji adidas x Gucci. Przyćmił nawet swoją mamę od lat słynącą z kontrowersji.

Syn Madonny w sukience. David Banda odtworzył słynną stylizację mamy

Madonna i David Banda pojawili się podczas walki o pas mistrzowski federacji WBA w wadze lekkiej między Gervontą Davisem i Rolandem Romero. Na gali w Brooklynie uwagę fotoreporterów przykuł syn Madonny. Miał na sobie czerwoną sukienkę z głębokim dekoltem i rozcięciem z boku. Kreacja pochodziła z kolekcji adidas x Gucci. Była ona nawiązaniem do słynnej stylizacji „Królowej Popu” z 1993 roku.

21 lat temu Madonna pojawiła się w charakterystycznej czerwieni z trzema kultowymi białymi paskami adidasa na premierze filmu „Bezsenność w Seattle”. Teraz podczas gali bokserskiej David Banda odtworzył stylizację swojej mamy. Madonna z kolei pojawiła się w czarnym dresie oversize pochodzącym z popularnej kolekcji adidas x Balenciaga.

Syn Madonny przełamuje stereotypy

David Banda nie pierwszy raz zwrócił na siebie uwagę mediów. Syn Madonny po raz kolejny pokazał, że przełamuje utarte stereotypy na temat płci i udowadnia, że noszenie sukienek nie ma wpływu na to kim jesteś.

Madonna ma sześcioro dzieci, w tym adoptowała czwórkę – prócz Davida ma Mercy James oraz bliźniaczki Stellę i Esther. Jej pierwsza biologiczna córka Lourdes Maria Ciccone Leon ma już 25 lat i jest ze związku z Carlosem Leonem. Z kolei syn Rocco John Ritchie ma 21 lat, a jego ojcem jest Guy Ritchie.