Daria Zawiałow zdecydowała się na zmianę wizerunku. Długie, jasne pasma włosów zamieniła na zupełnie nową fryzurę, a efektami ostatniej wizyty u stylisty włosów, pochwaliła się na swoim Instagramie.

Marina w krótkich platynowych włosach. Mocna zmiana wizerunku

Piosenkarka na polskiej scenie muzycznej pojawiła bardzo wcześnie. Debiutowała jako mała dziewczyna w programie Od przedszkola do Opola. Kilka lat później brała udział w programie Szansa na sukces, ale większość osób kojarzy ją głównie z programów talent show – X-Factor oraz Mam talent. Jej pierwsza płyta A kysz zebrała wiele pozytywnych opinii wśród fanów oraz krytyków muzycznych. Daria Zawiałow otrzymała za nią dwa Fryderyki w kategorii debiut oraz alternatywny album roku.

Dawid Woliński poddał się szokującej metamorfozie! Wybrał platynowy blond

Artystka kojarzona jest z silnego głosu oraz wyrazistego stylu. Jej długie platynowe włosy były jednym z jej charakterystycznych znaków. Teraz piosenkarka zdecydowała się na metamorfozę, a długie blond pasma zamieniła na krótkiego, klasycznego boba. Nowym wizerunkiem podzieliła się ze swoimi fanami, dodając zdjęcie na Instagramie podpisane: Małe zmiany! Nowy wizerunek gwiazdy spotkał się z ożywioną reakcją ze strony fanów:

Małe? Toż to z 15cm
Czad ! Kolor chyba też zmieniony
Wciąż pięknie ale szok był
Zmiana odważna, ale jakże piękna!

Sylwia Grzeszczak w platynowym afro. Fani: „Ulalala jak Julia Roberts”

Oprócz mocnego skrócenia włosów artystka zdecydowała się także na lekką zmianę koloru włosów. Zazwyczaj jej platynowy blond ma srebrzysty połysk, a tym razem Daria postawiła na lekki fiolet. Jak oceniacie taką zmianę?