Czerwona szminka jest jak mała czarna – nigdy nie wychodzi z mody. Prawdą jest również to, że mimo, że wszystkie dobrze wyglądamy z czerwoną szminką na ustach, czasami długie tygodnie (a nawet miesiące!) zajmuje nam znalezienie odpowiedniej dla nas, pasującej do koloru cery i kształtu ust. Uniwersalnych czerwonych szminek widziałyśmy już wiele, ale ta nowa od Kylie Cosmetics, dała nam do myślenia. Czyżby najmłodsza Jennerka znalazła faktycznie uniwersalny odcień czerwieni?

ZOBACZ TEŻ: UWAGA! FRYZURA STORMI TO NAJBARDZIEJ UROCZA RZECZ, JAKĄ DZISIAJ ZOBACZYCIE

W czwartek wieczorem Kylie podzieliła się nowym produktem na swoim instagramie. Pokazała nie tylko opakowanie, lecz także zrobiła switch produktu, pokazując, jak produkt wygląda na jasnej skórze.

Z filmiku wynika też, że pigmentacja produktu jest dużo lepsza niż poprzednie szminki Kylie Cosmetics. I ten kolor! Od razu rzuca się w oczy!

Kylie pochwaliła się, że to jeden z najlepszych czerwonych szminek, jakie powstały w jej firmie. Kolor nazywa się „No Sleep” i jest dostępny wraz z konturówką na stronie kyliecosmetics.com za 29 dolarów.

ZOBACZ TEŻ: OMG! KYLIE JENNER ZAINSPIROWANA MATKĄ ŚCIĘŁA WŁOSY NA… PIXIE?

Skusicie się?