Dobór podkładu do wcale nie jest taka prosta sprawa. Każda kobieta ma inną cerę, a także inne oczekiwania co do kosmetyków. Jedne z Was lubią podkłady bardzo lekkie i naturalnie wyglądające, drugie oczekują maksymalnego krycia. I dzisiaj będzie gratka dla tych drugich. Przychodzę do Was dzisiaj z najnowszym filmikiem samej Nikkie Tutorials, która pod lupę wzięła rozsławiony pokład od Hudy Kattan. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: PODKŁAD IDEALNY NA JESIEŃ/ZIMĘ – KRYJĄCY I NATURALNIE WYGLĄDAJĄCY! [PRZEGLĄD]

Podkład #FAUXFILTER FOUNDATION podbija Instagram już od momentu, w którym tylko pojawił się w sprzedaży. Huda wprowadziła na rynek bardzo mocno kryjący podkład, który pomoże Wam w wyczarowaniu instagramowego makijażu. Produkt ma kosztować około 200 złotych i już lada chwila ma pojawić się w polskiej Sephorze.

Nie chcecie wydawać 200 złotych na podkład? Nikkie udowodniła, że wcale nie musicie! W swoim filmie porównała #FAUXFILTER FOUNDATION i Superstay 24H Full Coverage Foundation od Maybelline. Vlogerka sama była bardzo zaskoczona tym, że obydwa produkty są praktycznie… identyczne! Chociaż nie, jest jedna różnica. Podkład Maybelline kupicie w internetowych drogeriach za niecałe… 30 złotych!

ZOBACZ: JAK KUPIĆ IDEALNIE DOBRANY PODKŁAD PRZEZ… INTERNET?

Jeżeli nie ma różnicy to po co przepłacać… Testowałyście któryś z produktów?

Czy warto kupić podkład Hudy? Nikkie Tutorials porównuje - 200 zł VS 30 zł

Huda Beauty – #FAUXFILTER FOUNDATION – ok. 200 zł

Czy warto kupić podkład Hudy? Nikkie Tutorials porównuje - 200 zł VS 30 zł

Maybelline – Superstay 24H Full Coverage Foundation – ok. 30 zł