Wszyscy znamy Magdalenę Cielecką jako naprawdę utalentowaną aktorkę z wielkiego ekranu i kultowych polskich seriali. Zachwycaliśmy się jej grą aktorską w “[email protected]ść w sieci” i takich serialach jak “Magda M” czy “Oficer”. Obecnie można ją zobaczyć w nowym serialu “Chyłka – Zaginięcie” na podstawie bestsellerowego kryminału Remigiusza Mroza. Jak widać, aktorka bardzo angażuje się w swoje role. Do tego stopnia, że pozbyła się swoich włosów!

ZOBACZ TEŻ: MAGDALENA CIELECKA PROMUJE NATURALNE PIĘKNO. POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU

Swoim zdjęciem Magdalena zszokowała fanów i wzbudziła duże zainteresowanie. Zamiast pięknych blond włosów, widzimy Magdalenę z totalnie łysą głową. Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, jakby została ogolona. Warto jednak się przyjrzeć, bo tuż nad uszami aktorki widać wystające kosmyki blond włosów, które wskazują na to, że to specyficzna charakteryzacja.

Zdjęcie wraz z Maćkiem Stuhr’em podpisała subtelnie emotką diabełka i słowami:

normalna niedziela w pracy

style=”overflow:hidden;”>

Fotografią z planu zachwycili się fani Magdaleny, którzy twierdzą, że nawet bez włosów jest bardzo piękna i seksowna. Niektórzy z nich śmiali się, że prawie dostali zawału widząc to zdjęcie w feedzie instagrama. Wygląda jednak na to, że to dokładnie to chciała osiągnąć gwiazda, wrzucając tak wyjątkowe zdjęcie do sieci.

Momentalnie rozpoczęły się też spekulacje nad tym, w jakiej produkcji obecnie bierze udział Cielecka. W poście oprócz Macieja Stuhra oznaczony został też Jakub Żulczyk – pisarz i autor takich książek jak Zrób mi jakąś krzywdę, Ślepnąc od świateł czy Wzgórze psów. Fani zastanawiali się czy jest może szansa na kontynuację serialu Belfer w którym występował zarówno Stuhr, jak i Cielecka, a współautorem scenariusza był właśnie Żulczyk.

ZOBACZ TEŻ: Magda Cielecka w Harper’s Bazaar: Zawsze mam oliwę, czosnek, makaron, tofu…

Jak podoba Ci się zdjęcie Magdaleny?