Ciąża Kylie Jenner zaczyna nabierać rozmiarów! Choć rodzina Kardashian/Jenner milczy jak zaklęta, w mediach pojawiają się kolejne zdjęcia i filmy potwierdzające stan błogosławiony celebrytki. Dziewczyna za wszelką cenę ukrywa prawdę, dlatego tabloidy aż huczą od plotek. W sieci pojawił się kolejny dowód potwierdzający ich autentyczność.

Portal informacyjny TMZ opublikował dość jednoznaczne zdjęcie. Najmłodsza siostra z klanu Kardashianów spaceruje z przyjaciółką i mamą Kris Jenner. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce dziecko Kylie pojawi się na świecie.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ROZWŚCIECZYŁA BEAUTY VLOGERKĘ. JACKIE AINA SUGERUJE CELEBRYTCE…

Kylie ewidentnie nabrała kształtów. Jej czarna, overzisowa bluza nie zdołała ukryć brzuszka. Co więcej, portal TMZ jest również w posiadaniu filmu, na którym Kylie Jenner trudzi się, wysiadając z samochodu. Film jest dość wątpliwej jakości, jednak sprawne oko dostrzeże, że z samochodu wysiada przyszła mama!

Kilka dni temu celebrytka po raz pierwszy od wielu miesięcy uczestniczyła w wielkiej sesji zdjęciowej. Niestety w kampanii Calvina Kleina, gdzie pozuje z siostrami, zakrywa brzuszek kocem. Anonimowi informatorzy donoszą, że ojciec dziecka- Travis Scott- ujawnił przyjaciołom, że na świecie pojawi się dziewczynka!

ZOBACZ TEŻ: PĘDZLE KYLIE JENNER TO BUBLE? MANNY MUA NIE MIAŁ CO DO ICH OCENY WĄTPLIWOŚCI…

Zobaczcie zdjęcie i oceńcie same!

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Kolejny dowód! Ciąża Kylie Jenner to fakt

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Kolejny dowód! Ciąża Kylie Jenner to fakt

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości? Kolejny dowód! Ciąża Kylie Jenner to fakt