Obchodząc swoje 40. urodziny, Kate Middleton ma na horyzoncie kolejny ważny kamień milowy: możliwość otrzymania tytułu księżnej Walii. Według źródeł zmiana tytułu – która nastąpi, gdy książę Karol obejmie tron, a książę William oraz Kate zostaną pozbawieni obecnych tytułów – może być „słodko-gorzkim momentem” dla Williama, ponieważ jest to ciągłe przypomnienie legendy jego matki, księżnej Diany.

„Jestem pewien, że będzie to trochę słodko-gorzki moment”, mówi źródło w wywiadzie dla zagranicznych mediów. „To jest syn Diany i jego żona, więc pod pewnymi względami zatoczy się koło — ale będzie to także przejmujące przypomnienie tego, co wszyscy straciliśmy”.

Co łączy Kate Middleton i Kendall Jenner?

Marie Claire zauważyło, że obecny tytuł Karola, nie jest automatycznie przekazywany i będzie on musiał zdecydować, czy William otrzyma tytuł księcia Walii. Obecnie tytuł ten posiada Camilla Parker-Bowles, ale tak naprawdę (o ironio!) nie używa go ze względu na szacunek dla zmarłej Lady Di.

Mimo że Kate nie otrzymała jeszcze tytułu, regularnie składa hołd księżnej Dianie. Nosi jej biżuterię, czasami nawiązuje do jej charakterystycznego stylu i oczywiście ma jej pierścionek zaręczynowy. Warto podkreślić, że Kate czasami oddaje cześć również królowej Elżbiecie, nosząc jej klejnoty. Eksperci twierdzą, że kiedy nadejdzie czas, by Kate została królową małżonką, będzie na to gotowa

Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Naukowcy przedstawili niebezpieczny ranking

Sonda

Kate Middleton

Czy Kate Middleton spodziewa się 4 dziecka?