Każdej z nas się to kiedyś przydarzyło: chwila nieuwagi, zamieszanie i tylko ten pusty dźwięk odbijającego się pudełeczka o podłogę… Ile razy zdarzyło Ci się płakać nad zniszczonym cieniem, różem prasowanym bądź całą paletką bronzerów? Okazuje się, że bardzo łatwo można naprawić szkody- wystarczy nie panikować i odłożyć produkt w bezpieczne miejsce, do czasu aż znajdziemy chwilę, by się nim zająć. A jak go poskładać w jedną całość? Na to pytanie odpowiada nasz duet: Tips By Louise oraz Jo.Follow!

ZOBACZ TEŻ: JAK ZROBIĆ LOKI I FALE PROSTOWNICĄ? BOSKA STYLIZACJA NA KILKA ŁATWYCH SPOSOBÓW

Dziewczyny nagrały film, w którym krok po kroku opisują poszczególne etapy rozwiązywania problemu. Po pierwsze- sięgnij po szpilkę bądź wsuwkę, dzięki której będziesz mogła jeszcze mocniej pokruszyć produkt.

Drugim krokiem jest sięgnięcie po wysokoprocentowy alkohol, którym polejesz proszek. Następnie pozostaje dokładnie wymieszać całość, aby powstała masełkowata papka, którą trzeba z powrotem ułożyć w miejscu, z którego wypadła wcześniej.

Całość odsączamy za pomocą chusteczki, bądź ręcznika papierowego i odkładamy w suche miejsce na kilka godzin, gdzie cień będzie mógł zbić się w całość.

ZOBACZ TEŻ: PRZEPIS NA DOMOWY SAMOOPALACZ. NATURALNY I ŁATWY PREZENT LAST MINUTE [FILM]

Zobaczcie, jak profesjonalnie robią to Tips By Louise i Jo.Follow! Proste prawda?