Nie od dziś wiadomo, że piękno każdej z nas drzemie w naszym spojrzeniu. Widzą to też mężczyźni, którzy nie rzadko twierdzą, że jedną z pierwszych rzeczy, na które zwracają uwagę u kobiet, są właśnie oczy!

Jak więc sprawić, żeby nasze spojrzenie powalało wszystkich na kolana? Oczywiście poprzez dobrą maskarę! My polecamy tusz Lash Sensational, który za pomocą unikalnej szczoteczki o wypustkach różnej długości, sprawi, że Twoje rzęsy rozwiną się niczym wachlarz!

Czaruj spojrzeniem i weź udział w konkursie Maybelline!

Jeśli więc i Tobie marzy się, by wszystkich wokół zachwycać niezwykłym spojrzeniem, koniecznie weź udział w konkursie marki Maybelline! Co należy zrobić? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie „Maskara Lash Sensational sprawia, że czuję się…”. Nagraj film, dokończ zdanie lub po prostu zrób zdjęcie. Forma pracy dowolna. Pokaż, jak czujesz się dzięki maskarze Lash Sensational. Nie zapomnij o dodaniu hashtagu #JestemZjawiskowa !

A gra naprawdę jest warta świeczki, gdyż 10 najlepszych prac zostanie nagrodzona! Nagrodą w konkursie jest nagroda rzeczowa i pieniężna. Nagrodą rzeczową jest zestaw kosmetyków marki L’Oreal w skład których wchodzi: tusz Lash Sensational, eyeliner Master Graphic, szminka Color Sensational Vivids, a nagroda pieniężna stanowi równowartość 11,11% wartości nagrody rzeczowej.

Weź udział w konkursie i czaruj spojrzeniem!

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Powodzenia!

Poznaj sekret zjawiskowego spojrzenia!