Włosy na ciele to normalna sprawa. Cecha ewolucyjna, która pojawia się u każdego człowieka, niezależnie od płci. Krytycy szybko skracają celebrytów, którzy decydują się zrezygnować z golenia. Czy słusznie?

Dzięki popularyzowaniu nieogolonego ciała społeczeństwo jest bliższe pełnej akceptacji owłosienia u kobiet, ale trend ten ewidentnie wciąż budzi oburzenie. Niezależnie od tego, jak skrajne emocje wywołuje, dzisiaj chcemy opowiedzieć o kolejnej gwieździe, która pokazała włosy pod pachami.

ZOBACZ TEŻ: OWŁOSIONE PACHY ZAWOJOWAŁY INTERNET

Córka Madonny Lourdes Leon wzięła udział w kampanii modowej pewnej marki odzieżowej. Fotografie wykonała Mayan Toledano. Lourdes podobnie jak jej matka najwidoczniej poprzysięgła wieczyste łamanie zasad. Choć wiele osób skrytykowało kampanię, znalazły się również osoby broniące stanowiska artystki.

To nie pierwszy raz, kiedy Internauci atakują Lourdres, która od dawna mówi otwarcie o rezygnacji z golenia. Co prawda nigdy nie zareagowała publicznie, ale zdjęcia z kampanii dowodzą, że nie przejmuje się negatywnymi opiniami.

Mówienie kobietom, co powinny, a czego nie, zwłaszcza w kontekście ich wyglądu, to proces, który w społeczeństwie utrwala się od wieków. Czy komuś przyszłoby do głowy, aby za niehigieniczne włosy pod pachami szkalować mężczyzn? Każda kobieta ma prawo decydować, w jaki sposób postępować z własnym ciałem. Można powiedzieć, że Loudres wysyła komunikat do kobiet, że w 2018 roku mogą robić, co chcą.

ZOBACZ TEŻ: OTO DLACZEGO PRZED DEPILACJĄ NIE POWINNO SIĘ PRZYJMOWAĆ TABLETEK PRZECIWBÓLOWYCH

Co o tym sądzicie?