Kilka tygodni temu wystartowała 12. edycja Top Model. Uczestnicy mają już za sobą wiele wymagających sesji, zadań i castingów. Za tydzień wielki finał programu, w którym o główną nagrodę powalczą Natalia Węgrzynowska, Wiktoria Darda, Sofia Konecka Menescal oraz Dominik Szymański.

Kim jest Sylwia Butor, która robi furorę w nowej edycji TOP MODEL?

Co warto wiedzieć o finalistkach?

12. edycja Top Model: finaliści

Każdy z finalistów nowej edycji Top Model zdradził na swój temat kilka ciekawostek. Czego widzowie nie wiedzieli na ich temat?

21-letni Dominik przyznał m.in., że uwielbia gotować, rozmiar jego buta to 44 i bardzo chciałaby w przyszłości pomagać ludziom, którzy mierzą się z tak ciężką historią, jak on sam.

23-letnia Natalia wyjawiła z kolei, że jest bardzo rodzinną i przyjacielską osobą. Oprócz tego zdradziła, że… potrafi ruszać uszami i kocha jeść kurze łapki.

17-letnia Sofia, która wydaje się być wulkanem energii, przyznała, że w zaciszu domowym jest cicha. Poza tym wszędzie się spóźnia i kiedyś słuchała grunge’u.

17-letnia Wiktoria przyznała z kolei, że kiedyś mieszkała na wsi, nie jada mięsa, lubi rap, a przy bliższym poznaniu okazuje się szalona.

Komu z tej czwórki kibicujecie najmocniej?

Widzowie zaskoczeni niektórymi metamorfozami w TOP MODEL. „Było hot, a teraz not”