Anna Lewandowska właśnie opublikowała okładkę swojego nowego kalendarza, promującego zdrowy tryb życia. Celebrytka jak co roku umieściła w nim cenne rady na temat odżywiania oraz treningów. Całości dopełniają… jej zdjęcia oraz jej męża, Roberta Lewandowskiego. Wygląda na to, że nie będzie trzeba dodatkowo promować kalendarza – jego okładka jest reklamą samą w sobie. Tylko, czy to na pewno dobry PR dla Lewandowskich?

ZOBACZ TEŻ: ZACHWYCAMY SIĘ FRYZURĄ ANNY LEWANDOWSKIEJ NA DZISIEJSZY MECZ POLSKI! (FOTO)

Okładka przedstawia uśmiechającą się Annę zza szyby w kawiarni. Lewa rozmawia przez telefon, a przed nią na blacie widać zgrabnie ułożone truskawki w szklanej misce oraz parę okularów od projektanta.

Zdjęcie jest bardzo ładne, jednak czy twarz Anny wygląda tam naturalnie? Biel z zębów bije aż po oczach, policzki są napięte jak po wypełnieniu. Nawet zmarszczki nie wyglądają jak „zwykłe” zmarszczki, jakie widzimy na co dzień w lustrze bądź na ulicy u innych ludzi.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Internauci bardzo szybko zwrócili uwagę Lewej, że okładka jest sztuczna. Niektórzy zaproponowali nawet zmianę grafika. Posypały się też porady zdrowotne…

@annalewandowskahpba nie tyle jest coś udoskonalonego, co przeinaczonego. Grafik za bardzo popłynął zmiękczając rysy itp. Naprawdę i bez złośliwości wygląda pani tutaj jakoś INACZEJ, aż trudno poznać. I mówię to obiektywnie. Może po prostu warto zastanowić się nad zmianą grafika bo w tak dużym i nieodwracalnym projekcie, jakim jest kalendarz takie manipulacje psują pani dobry pijar.

style=”overflow:hidden;”>

Pani Anno, okładkowe zdjęcie k o m p l e t n i e nie przypomina tej pięknej Anny Lewandowskiej , którą Pani jest Jestem zdumiona , że pozwoliła się Pani tak niekorzystnie „udoskonalić”

style=”overflow:hidden;”>

Masz podkrążone oczy wszędzie Aniu ostatnio, Oszczędzaj się 😉 pozdrawiam

style=”overflow:hidden;”>

Anna odpisała, że zdjęcie jest tak wykrzywione ze względu na to, że zostało zrobione w szybie.

A jak Wam się podoba nowa okładka kalendarza Lewej?