Jeżeli zdarza Wam się tak samo jak nam, że nie macie pomysłu na to, co zjeść na śniadanie, proponujemy Wam zaglądać na instagramowe profile popularnych trenerek. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska dostarczają nam nie tylko inspiracji do regularnych ćwiczeń, ale również tych kulinarnych. A skoro moda na zdrowe odżywianie trwa, dlaczego miałybyśmy z nich nie korzystać?

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA MA MARCHEWKOWO RUDE WŁOSY!

Lewandowska zainspirowała nas dzisiaj do przygotowania budyniu. Nie będzie to jednak klasyczny budyń, a taki, który jest zrobiony z kaszy jaglanej, kakao oraz owoców. Brzmi pysznie, jesteście ciekawe, jak go przygotować?

Na śniadanie –>Budyń z kaszy jaglanej Składniki: ✔kasza jaglana 50g, ✔1 łyżka kakao, ✔4 truskawki, ✔10 g żurawiny suszonej, ✔10g pestek słonecznika, ✔20g biała roślinnego (MyProtein) ✔owoce do przybrania

Ugotować kaszę jaglaną na wodzi, dodać owoce i kakao- wszystko zmiksować, dodać pestki słonecznika
Można dodać łyżkę miodu:) – napisała na Instagramie.

style="overflow:hidden;">Kasza jaglana już jakiś czas temu stała się bardzo „modna”. I dobrze, bo jest baaardzo zdrowa. Zawiera dużo łatwo przyswajalnego białka i mało skrobi. Ma również wiele witamin i minerałów. Dodatkowo – zapewnia długotrwałe uczucie sytości.

Skusicie się?

For breakfast – Pudding with millet. ✔50g of millet, ✔1 tablespoon of cocoa, ✔4 strawberries, ✔10 grams of dried cranberries, ✔20g of vegetable protein (MyProtein) Cook the millet in the water as usual, add the fruit and cocoa powder, blend it together. At the end you can add a tablespoon of honey 🙂 Na śniadanie –>Budyń z kaszy jaglanej Składniki: ✔kasza jaglana 50g, ✔1 łyżka kakao, ✔4 truskawki, ✔10 g żurawiny suszonej, ✔10g pestek słonecznika, ✔20g biała roślinnego (MyProtein) ✔owoce do przybrania Ugotować kaszę jaglaną na wodzi, dodać owoce i kakao- wszystko zmiksować, dodać pestki słonecznika Można dodać łyżkę miodu:) A teraz czas ✈ na Anglię!#breakfast #power #energy #healthy #millet #healthyplanbyann #AnnaLewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Co powiecie na śniadanie prosto z kuchni Anny Lewandowskiej?

Co powiecie na śniadanie prosto z kuchni Anny Lewandowskiej?

Co powiecie na śniadanie prosto z kuchni Anny Lewandowskiej?