O Dniu Matki po prostu nie wypada nie pamiętać. O wielkich prezentach czasem można zapomnieć – nieraz wystarczy nawet bukiet kwiatów, choćby i polnych.

Jeśli jednak chcemy porozpieszczać nasze Mamy tego dnia, poniżej znajdziecie kilka pomysłów, w jaki sposób możecie to zrobić.

* Najprostszym sposobem jest wspólny wypad do kawiarni. Przy kawie i ciastku można porozmawiać, odprężyć się, poczuć jak najlepsze przyjaciółki. Mama z pewnością doceni to, że ofiarujemy jej nasz czas.

* Jeśli już mamy wolny wieczór, można wybrać się razem również do kina lub na wieczorną kolację, choć tak naprawdę niemal każdy sposób spędzenia wolnego czasu jest dobry.

* Gdy dysponujemy większym budżetem, możemy ofiarować mamie karnet do salonu piękności lub spa (niekoniecznie na 26 maja). Warto wykupić taki, który nie informuje, na jaką kwotę zostały wykupione zabiegi – mamy często mają skrupuły przyjmując od swoich dzieci rzeczy, które w jej mniemaniu są niepotrzebne.

* A może tak coś robionego własnoręcznie? Upiecz ciasto, ciastka, a jeśli lubisz rozmach – przygotuj rodzinną kolację z dobrym winem. Slow life jest idealny, gdy chcemy cieszyć się swoim towarzystwem.

* Co powiesz na bra-fitting? Nasze mamy często chodzą w nieopowiednio dobranych biustonoszach. Tymczasem piersi można ukształtować ponownie w każdym wieku (na szczęście!). Producent bielizny Panache, w skład którego wchodzą marki takie jak Panache Superbra, Masquerade, Cleo, Atlantis i Panache Swimwear o zasięgu rozmiarowym 60-100cm, AA-K przygotował zaproszenia na bezpłatny bra-fitting. Każda mama, która w dniach 22-26 maja stanie się szczęśliwą posiadaczką produktów marek Panache, dostanie jednorazowo 10% rabat i weźmie udział w Wielkiej Loterii, w której wygrać może bieliznę wybranej przez siebie marki Panache.

Lista sklepów uczestniczących w akcji znajduje się na stronie organizatora www.sochic.pl.

PONIŻEJ INNE POMYSŁY NA PREZENTY MAŁE I DUŻE:

Prezenty za mniej, niż 30 zł – Kolejna porcja prezentów, tym razem kosmetyczne pomysły na pomysł dla mamy. Zebraliśmy 10 propozycji, które możesz podarować nie wydając majątku. Bo – jak zauważyło wiele Zeberek – mamy lub babcie często czują się niekomfortowo przyjmując od nas drogi prezent. Za to drobiazg jest zawsze na miejscu.

CAŁY ARTYKUŁ TUTAJ

Prezenty na Dzień Matki – Oprócz standardu w stylu czekoladki-kwiaty-książka proponujemy kilka w miarę uniwersalnych pomysłów.

CAŁY ARTYKUŁ TUTAJ