Kluczem do perfekcyjnych Świąt Bożego Narodzenia są dobrze dobrane prezenty. Łagodzą obyczaje i sprawiają, że nasi bliscy czują się wyjątkowo. Czy potrzebują kolejnych przedmiotów, które lada chwila pokryją się grubą warstwą kurzu? Nie do końca. Przyjaciołom i rodzinie największą frajdę sprawią niezapomniane przeżycia, które pod choinką zmieszczą się bez najmniejszego problemu!

Niezależnie od tego, czy osoba, którą chcesz obdarować, jest smakoszem, wielbicielem ekstremalnych emocji czy pasjonatem fotografii, w te święta możesz dać niezwykły prezent, który w przyszłości będzie generatorem niezwykłych wspomnień.

ZOBACZ TEŻ: WALCZYSZ Z NISKĄ SAMOOCENĄ? OTO NAJLEPSZY PREZENT, KTÓRY MOŻESZ SOBIE DAĆ

Więcej o wręczaniu przeżyć przeczytacie w styczniowym numerze magazynu JOY na stronie 31. Nie zapominajcie, że w środku znajduje się również karta podarunkowa, dzięki której spełnianie marzeń będzie jeszcze łatwiejsze.

Tymczasem zachęcamy was do obejrzenia filmu, który zamieszczamy poniżej. Nasze koleżanki z redakcji wzięły udział w świątecznym #giftchallange! Zapraszamy was do zabawy!