Mężczyźni już od lat zajmują się makijażem i chociaż początkowo wzbudzało to zdziwienie, to właśnie oni stali się mistrzami w tym fachu. Stoją za makijażami największych gwiazd, rzucając zupełnie inne, nowatorskie spojrzenie na make-up. Ostatnio jednak poszli o krok dalej i zaczęli malować też siebie. I robią to lepiej niż niejedna kobieta.

NATALIA SZROEDER W NIEDOPASOWANYM MAKIJAŻU. TWORZY NOWY TREND?

O ile mężczyzna pracujący jako makijażysta, czy wizażysta jest już powszechnym zjawiskiem, o tyle mężczyzna w pełnym, mocnym makijażu wciąż wzbudza kontrowersje. Odłóżcie jednak stereotypy na bok i przyjrzyjcie się tym starannie wykonywanym makijażom. Wybrałyśmy dla was kilka gwiazd Instagrama, którzy o makijażu wiedzą naprawdę wiele i jesteśmy pewne, możecie się wiele od nich nauczyć.

Na Instagramie śledzi ich naprawdę wiele osób, którzy nie potrafią ukryć zachwytu ich pracą. Na ich kontach znajdziecie wiele makijażowych trików, tutoriali, a nawet pielęgnacyjnych rad. Niezależnie od tego, co myślicie o malujących się facetach – musicie przyznać, że ich makijaże naprawdę zachwycają.

Same zobaczcie!