Wednesday Addams stała się jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich kilku miesięcy. Od viralowego tańca, po makijaże, stylizacje i ponowne zainteresowanie gotyckim stylem w wersji soft – to część przykładów, które  tylko utwierdziły twórców netfliksowskiego hitu, że drugi sezon przygód mrocznej i sarkastycznej nastolatki po prostu musi się wydarzyć. Jenna Ortega już planuje, jak chciałabym aby potoczyły się losy jej postaci. Tymczasem fani zastanawiają się, co stanie się z Marilyn Thornhill, która w finałowym odcinku okazała się być głównym czarnym bohaterem.

Wednesday sezon 2: Christina Ricci o powrocie na plan filmowy: „Z mojej strony drzwi są otwarte”

Serial Wednesday, którego jednym z reżyserów był sam Tim Burton powróci na ekrany z drugim sezonem. Dokładna data nie jest jeszcze znana, za to aktorzy, którzy byli częścią obsady pierwszego sezonu coraz chętniej wypowiadają się w mediach na temat planów dotyczących kolejnych odcinków.

Christina Ricci ocenia rolę Jenny Ortegi jako nowej Wednesday Addams

W wywiadzie dla Entertainment Tonight Christina Ricci opowiedziała o swojej roli w serialu jako Marilyn Thornhill – jednej z nauczycielek Akademii Nevermore. Aktorka nie chciała zdradzić szczegółów dotyczących dalszej współpracy z twórcami Wednesday. Nie sądzę, żebym mogła powiedzieć. Z mojej strony drzwi są otwarte. Dodała także, że praca na planie filmowym sprawiła jej dużo radości. Była tak zabawna [postać Marilyn Thornhill] do grania. Zawsze fajnie jest wcielać się w postać złoczyńcy.

Christina Ricci została zapytana również o to, czy udzielała Jennie Ortedze jakichkolwiek rad lub wskazówek dotyczących tego, jak to jest zdobyć sławę w młodym wieku. Aktorka odpowiedziała: Jenna jest tak mądra, ugruntowana, utalentowana i zdolna, że ​​​​myślę, że nie potrzebuje żadnej pomocy. Ricci odgrywała postać córki Gomeza i Morticii Addamsów w filmach z lat 90.

Sonda

Makijaż Wednesday Addams

Oglądałaś serial "Wednesday"?