Chrissy Teigen słynie z niezwykłego poczucia humoru. Modelka w przeciwieństwie do innych celebrytów ma do siebie wiele dystansu i bez oporów dzieli się z fanami swoją codziennością, szczerze pokazując jej blaski i cienie.

Chrissy Teigen — nie uwierzycie, gdzie wstrzyknęła botoks

Jej konta w mediach społecznościowych znacząco dobiegają od tego, do czego przyzwyczaili nas inne gwiazdy. Modelka chętnie publikuje tam rozbrajająco szczere, zabawne a czasem nawet bardzo niekorzystne fotografie. Niestety, jej szczerość często spotyka się z nierozumieniem wśród fanów, którzy otwarcie ją krytykują.

5 powszechnych mitów dotyczących biustu, w które powinnaś przestać wierzyć

Tak też stało się i tym razem. Teigen opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w kombinezonie z głebokim dekoltem, pod który nie założyła stanika. Duże, nieco obwisłe przez karmienie piersi, zbulwersowały komentujących.

Załóż stanik

Stanik dziewczyno!

Biustonosz dziewczyno, załatw sobie jeden!

Teigen mogła jednak liczyć na wsparcie swoich zagorzałych fanów, którzy bez wahania stanęli w obronie modelki. Sama również postanowiła zareagować w charakterystycznym dla siebie, zabawnym stylu.

Pozwól, że uratuję cię przed moimi cyckami

Co więcej, opublikowała kolejny post, który udowodnił, że celebrytka naprawdę nie przejmuje się tym, co o jej ciele myślą inni.

Ashley Graham pokazuje naturalność. Bez retuszu i Photoshopa

Teigen udostępniła na profilu krótkie video, na którym widzimy jak zjeżdża z dmuchanej zjeżdżalni wprost do basenu pełnego kolorowych piłek. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem modelki, ponieważ piersi niepodtrzymywane przez biustonosz, podczas zjazdu swobodnie uniosły się do góry, niemal wyskakując z kombinezonu. Teigen zdążyła jednak w porę zareagować i zasłonić je rękoma.

Ashley Graham pokazuje, dlaczego tak ważny jest sportowy biustonosz

Video wywołało falę rozbawienia w sieci, ostatecznie zamykając usta hejterom.

Chrissy kontra hejterzy? 1:0.