Tak, zdecydowanie można było się tego po niej spodziewać. Nad wyglądem Chrissy Teigen czuwa cały sztab stylistów. I wcale nie mówimy teraz tylko o wielkich wyjściach na czerwony dywan, ale również o codziennych wyjściach. Na Instagramie modelki pojawił się filmik, który pokazuje ile osób i jak długo pracuje na jej idealny wygląd. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: NIE MASZ POMYSŁU NA JESIENNĄ STYLIZACJĘ? ZAINSPIRUJ SIĘ STYLEM CHRISSY TEIGEN!

Co prawda filmik zniknął z Instagrama Chrissy (ciekawe dlaczego), ale nie brakuje repostów. Jeżeli więc interesuje Was, jak wygląda cały proces przygotowywania się modelki do wyjścia, koniecznie zobaczcie poniższe video.

Co zwróciło naszą uwagę? Przede wszystkim równoczesne przygotowywanie makijażu i fryzury. Suszenie włosów, dopinanie tresek, kręcenie… A w tym samym czasie wykonywanie makijażu oka czy też nakładanie podkładu. Filmik na Instagramie co prawda jest niedługi, ale jest w bardzo dużym przyśpieszeniu. Ile mogą trwać przegotowania? Na pewno nie mniej niż godzinę. A gdy dodamy do tego wybieranie stylizacji to trwa to zdecydowanie dłużej.

ZOBACZ: ANTYKONCEPCYJNE PRZEBRANIE CHRISSY TEIGEN NA HALLOWEEN

Jesteście zaskoczone?