Chrissy Teigen zdobyła sympatię wielu ludzi na świecie, dzięki niebywałej szczerości i oryginalnemu poczuciu humoru. Celebrytka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wykorzystuje je jednak na swój sposób – w przeciwieństwie do innych gwiazd, rzadko umieszcza tam perfekcyjne zdjęcia. Wręcz przeciwnie, bez ogródek pokazuje, jak naprawdę wygląda jej życie.

Makijażystka Chrissy Teigen zdradza sposób na odświeżenie makijażu w ciągu dnia

Teigen z rozbrajającą szczerością dzieli się z fanami swoimi sekretami i niedoskonałościami swojego ciała  – rozstępami, czy cellulitem. Głośno wypowiada się też o cieniach macierzyństwa, czy samego porodu. To, co zrobiła teraz, nie powinno więc dziwić…

Hejterzy krytykują nową fryzurę Chrissy Teigen. Pogrubia jej twarz?

Żona Johna Legenda wielokrotnie przyznawała się do poprawiania urody. W żarcie powiedziała nawet, że w jej twarzy prawdziwe są tylko policzki, a usunięcie tłuszczu spod pach, nazwała najlepszą decyzją w swoim życiu. Tym razem zdecydowała się jednak na nieco inny, mniej inwazyjny zabieg – niezwykle popularny wśród gwiazd botoks. Jednak miejsce, w jakim go wykonała, wzbudziło w fanach wielkie zaskoczenie.

Chrissy Teigen pokazała się w plastrach oczyszczających! Fani pękają ze śmiechu!

Teigen zdecydowała się wstrzyknąć botoks… pod pachy. Relacją z zabiegu podzieliła się na swoim InstaStories. I znów, śmiało i ze znaną dla siebie szczerością wyznała, że to najlepsze, co kiedykolwiek zrobiła.

Zabieg ten ma pomóc modelce złagodzić pocenie. Przesada…?

Teigen źródło: instagram.com/chrissyteigen