Will Smith udostępnił film, w którym ponownie przeprosił Chrisa Rocka za uderzenie podczas gali rozdania Oskarów w 2022 roku. Smith, który zdobył nagrodę dla najlepszego aktora, przyznał, że nie przeprosił podczas odbierania nagrody, ponieważ był pod wpływem silnych emocji.

„Skontaktowałem się z Chrisem. Nie jest gotowy do rozmowy, ale kiedy będzie, skontaktuje się z nim jeszcze raz” – powiedział Smith w filmie opublikowanym na YouTube . „Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia i będę tu, kiedy zdecydujesz się na rozmowę. Smith przeprosił również matkę i brata komika.

Will Smith ostrzega Jadę Pinkett-Smith: „nie używaj mnie jako siły przebicia”

„Nie pomyślałem o tym, ilu ludzi zostało zranionych w tym momencie. Chcę przeprosić matkę Chrisa, rodzinę Chrisa, a zwłaszcza jego brata Tony’ego Rocka. Dodał: „Prawdopodobnie jest to nie do naprawienia”.

„Rozczarowanie ludzi to moja główna trauma. Nienawidzę zawodzić, więc świadomość, że nie sprostałem wizerunkowi i wrażeniu ludzi na mój temat, boli psychicznie i emocjonalnie” – wyjaśnił.

Chris Rock skomentował przeprosiny na scenie. Podczas występu stwierdził, że „wszyscy starają się być ofiarą”. I dodał „jeśli wszyscy twierdzą, że są ofiarami, nikt nie usłyszy prawdziwych ofiar. Nawet mnie, gdy dostałem policzek od Suge Smitha… Następnego dnia poszedłem do pracy, mam dzieci.” Komik wyjaśnił również, że „każdy, kto mówi, że słowa ranią, nigdy nie został uderzony w twarz”.

Najbardziej znana i ceniona polska projektantka mody na świecie. Ubiera Lady Gagę, Natalie Portman, Hailey Bieber

Sonda

Jada Pinkett-Smith

Myślisz, że Will Smith zrobił dobrze stając w obronie żony?