Na dzisiejszy sobotni dzień konkurs: pokaż, w jaki sposób przełamujesz szarość dnia i udowodnij nam, że jesteś energiczną i pozytywnie nastawioną do świata osobą. Na autorki najciekawszych zgłoszeń czekają cenne nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do redakcji zdjęcie przygotowanego przez siebie kolażu inspirowanego radością życia i przełamywaniem codziennej szarości dnia. Kolaż powinien być motywujący i zachęcający inne osoby do działania, uśmiechu i dodający energii i powinien być zapisany w formacie PDF lub jpg. Baw się zdjęciami, zestawiaj je w dowolnych kombinacjach, nie bój się kolorów ani faktur – udowodnij, że jesteś energiczną i przebojową kobietą!

Zdjęcia-kolaże należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila wpisz: „”Przełam szarość dnia z IDÉALIA KREM BB”.

NAGRODY:

3 autorki kolaży, które otrzymają najwięcej głosów, nagrodzone zostaną zestawami produktów marki Vichy: kremem Idéalia BB, kremem Idéalia, kremem Idéalia PRO, wodą termalną oraz kremem do ciała NutriExtra.

SZCZEGÓŁY I REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIECEI TUTAJ

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Chcesz wygrać zestawy marki Vichy?