Chcesz schudnąć, ale liczenie kalorii cię frustruje? Sprawia, że powoli popadasz w paranoję, a każdą próbę schudnięcia zamienia w torturę? Zmień swoje podejście! Odchudzanie nie musi czynić z ciebie niewolnika.

ĆWICZYSZ, A WAGA WCIĄŻ STOI W MIEJSCU?

Dzięki tym prostym wskazówkom, dowiesz się jak bezpiecznie schudnąć, wciąż czerpiąc przyjemność z jedzenia.

Ćwicz

Mało odkrywcze, ale to najważniejszy punkt w walce o szczupłą, jędrną sylwetkę. Dzięki ćwiczeniom przyspieszasz metabolizm, a w efekcie szybciej spalasz tkankę tłuszczową. Jednak by ćwiczenia przyniosły oczekiwane rezultaty, musisz wykonywać je regularnie.

WIECZORNE NAWYKI, KTÓRE POMOGĄ CI SCHUDNĄĆ

Jedz na małych talerzykach
Skończ z obsesją na punkcie liczenia kalorii i sięgnij po mniejsze talerze. Chociaż może wydawać się to dziwne, naprawdę pomaga. Nakładając posiłek na mały talerz, sprawimy, że będzie wyglądał, jakby było go więcej. W ten sposób oszukamy mózg, dając mu złudzenie, że zjadł więcej niż w rzeczywistości…

Dbaj o jakość posiłków

Chodzi nie tylko o ilość, ale przede wszystkim o jakość! Postaw na dietę bogatą w owoce i warzywa, ryby i zdrowe tłuszcze. Raz na zawsze zapomnij o fast foodach i przetworzonych produktach, pełnych chemii.

INTERNAUTKI ODCHUDZAJĄ SIĘ SUSZARKĄ DO WŁOSÓW. TO MOŻE SIĘ ŹLE SKOŃCZYĆ

Znajdź zdrowe zamienniki

Nie możesz się obejść bez lodów? Nie rób diety z tortury i wybierz zdrowy zamiennik. Przygotuj domowy sorbet z owoców, zdecydowanie mniej kaloryczny niż sklepowe desery z czekoladą, a w dodatku pozbawiony chemii.

Wysypiaj się

Sen ma naprawdę wielkie znaczenie w procesie odchudzania. Wypoczęty organizm ma więcej energii na treningi, szybciej się regeneruje i reguluje metabolizm. Odpuść więc oglądanie kolejnego serialu i połóż się wcześniej.

Brzmi banalnie, prawda?