Każda kobieta, której marzą się piękne, zadbane długie włosy, musi przejść przez żmudny proces hodowania, kiedy konieczne jest regularne przycinanie końcówek. Jak wiadomo, tylko naprawę dobry fryzjer dosłownie zinterpretuje naszą prośbę o skrócenie włosów maksymalnie o dwa centymetry.

Co więcej, zniszczenia wpływające na kondycję włosów, wynikające z zanieczyszczeń, stylizacji i zmian klimatu, stają się tym większe, im dłuższe są włosy. Pojawiają się splątania i złamania, do których może dojść od nasady do końcówek, nie mówiąc już o rozdwojonych końcówkach. Zwykle jedyne rozwiązanie, jakie mogą zaproponować styliści, to ścięcie włosów. I tak, po kolejnej wizycie w salonie nasze włosy co prawda wyglądają lepiej, ale mamy wrażenie, że ani o krok nie zbliżamy się do spełnienia naszego marzenia.

A jednak okazuje się, że ograniczenie częstotliwości podcinania rozdwojonych końcówek jest możliwe. Résistance Extentioniste marki Kérastase to nowy, codzienny program treningowy przeznaczony do pielęgnacji skóry głowy oraz długich włosów w celu wzmocnienia ich wewnętrznej siły. Jego fanką jest również Emily Ratajkowski, która jako znana eksperymentatorka ze stylizacjami włosów, o ich pielęgnacji włosów wie chyba wszystko.

„Uwielbiam nosić długie włosy. Dzięki Extentioniste mogę zapuszczać je jeszcze bardziej. Końcówki są mniej zniszczone i mogę rzadziej je podcinać.” – mówi modelka.

Chcesz mieć włosy jak Emily Ratajkowski? Te kosmetyki je wzmocnią!

Kosmetyki z linii Résistance Extentioniste dzięki zawartości kreatyny i ceramidów wzmacniają strukturę i powierzchni włókna włosów, dzięki czemu zachowują one elastyczność, blask i – co najważniejsze – siłę od nasady po końcówki. To właśnie trening problematycznych obszarów włosów stanowi sedno działania kosmetyków z linii Résistance Extentioniste.

Linia Résistance Extentioniste obejmuje 4 produkty:

Kąpiel Extentioniste – szampon wzbogacony CREATINE R™ i tauryną, aminokwasem o właściwościach chroniących włókno włosa

Odżywka Extentioniste wzbogacona CREATINE R™ i kwasem maleinowym, którego maleńkie cząsteczki wnikają we włókno dla wsparcia działania wzmacniającego i domykania łusek włosów.

Maska Extentioniste z CREATINE R™ i kwasem maleinowym, wzmacniająca działanie odżywki

Serum Extentioniste do skóry głowy i włosów

UWAGA – KONKURS!

Chcecie zafundować swoim włosom taki „trening siłowy”? Weźcie udział w konkursie Kérastase! Macie szansę wygrać Trening Personalny z Asią Jędrzejczyk oraz Program Treningowy Extentioniste.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.