Nogi to jedna z trudniejszych partii do zrzucenia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Kobiety często narzekają na zbyt duże uda, na których tłuszcz uwielbia się odkładać. To 10 minutowe ćwiczenie pięknie wyszczupli i wymodeluje Twoje nogi! Wystarczy, że będziesz systematyczna i konsekwentna, a efekt zobaczysz już po 2 tygodniach.

Ćwiczenie na szczupłe nogi

Jedyne czego potrzebujesz to mata i guma do ćwiczeń. Na początku rozgrzej ciało, zrób podskoki, pajace, kilka przysiadów. Nigdy nie zaczynaj treningu bez rozgrzewki, bo będzie on po prostu nieefektywny. Zawsze traktuj rozgrzewkę jak część treningu!

WALCZYSZ Z CELLULITEM? TA GENIALNA METODA TO KLUCZ DO GŁADKIEJ SKÓRY!

Kiedy będziesz już rozgrzana, przymocuj taśmę wokół kostek i połóż się na lewym boku. Podeprzyj głowę na ugiętej ręce, a ciało trzymaj w jednej linii. Z wdechem unieś nogę do góry i przetrzymaj kilka sekund mocno napinając taśmę. Następnie powoli opuszczaj nogę. Pamiętaj, aby brzuch i pośladki przez cały czas były mocno napięte. Zrób 10 powtórzeń i zmień nogę. Powtarzaj całość przez trzy razy.

KRYTYKOWALI CIAŁO HILARY DUFF I DOCZEKALI SIĘ GENIALNEJ RIPOSTY Z PRZESŁANIEM

Na koniec nie zapomnij o rozciągnięciu mięśni nóg. Aby cieszyć się szczupłymi nogami, 3 razy w tygodniu wykonuj trening cardio, który przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Zwróć też uwagę na swoją dietę oraz pij dużo wody. Te wszystkie czynniki pomogą Ci w wyszczupleniu nóg oraz całego ciała.