Jeśli nie zostałaś obdarzona pełnymi, ponętnymi ustami, a z botoksem jakoś Ci nie po drodze, wypróbuj kilka prostych do wykonania, makijażowych trików, dzięki którym za pomocą swojej ulubionej pomadki zmienisz ich wygląd. Piękne, soczyste usta od teraz może mieć każda kobieta!

ZOBACZ TEŻ: 4 TRIKI, DZIĘKI KTÓRYM NIE KUPISZ TUSZU, KTÓRY NIE SPEŁNIA TWOICH OCZEKIWAŃ

#1 Jeśli chcesz, by Twoje usta wyglądały na większe – użyj nieco jaśniejszej szminki na środku górnej i dolnej wargi.

#2 Większość osób nie wie tak naprawdę, gdzie kończy się linia warg. Odchyl głowę do tyłu, abyś mógł precyzyjnie wyrównać dolną linię wargi – w ten sposób Twoje usta będą optycznie powiększone.

#3 Przed pomalowaniem ust pomadką, zaaplikuj na łuk kupidyna jasny odcień podkładu – uzyskane w ten sposób rozświetlenie sprawia, że usta wyglądają pełniej i zdrowiej.

ZOBACZ TEŻ: TWÓJ SUCHY SZAMPON MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ZAPALENIA SKÓRY, ŁUPIEŻU I… ŁYSIENIA!

#4 Mitem jest, że przed nałożeniem pomadki powinnaś rozetrzeć na ustach podkład – ta metoda powoduje utlenianie i zmianę koloru ust oraz może podkreślać ich nierówności i fałdowanie się pomadki.

#5 Szminka do ust ma dodawać im wyrazistości i sprawiać, że wyglądają one na pełniejsze, a nie powodować, że zniknął. Wybierz więc odcień, który jest nieco głębszy lub jaśniejszy niż odcień Twojej skóry.

Wypróbujecie jakiś trik?