Jak wyglądają garderoby gwiazd? W większości wyobrażamy sobie pomieszczenia wielkości mieszkań przeciętnej polskiej rodziny. Nic dziwnego sama Kris Jenner ledwo mieści się w trzech pokojach (jest tam osobne pomieszczenie do makijażu! – musicie to zobaczyć). Niektóre kobiety zazdroszczą, a Charlize Theron, mimo oczywistych możliwości finansowych ma dość skromne potrzeby.

– Moja garderoba jest bardzo ładna, ale patrząc przez pryzmat innych, które widziałam, moja jest niewielka. Widziałam zdjęcia szaf, które są jak domy – tłumaczy. – Czasem się zastanawiam, czy to wszystko zdążysz założyć choć raz w całym swoim życiu. I to mnie martwi. Mam szczęście, ludzie są bardzo hojni i przysyłają mi wiele rzeczy. Nigdy nie biorę tego za pewnik. Przeciwnie, mam świadomość tego, że jestem tylko jedna i nie zdążę założyć wszystkiego. Myśl, że rzeczy wiszą w mojej szafie nieużywane, martwi mnie. Moje życiowe motto jest takie, że jeśli czegoś nie używasz, powinnaś dać to innym, bo mogli z tego korzystać.

Rozsądna wypowiedź, rozsądne podejście do mody. Nic tylko przytaknąć. A tak przy okazji: zastanawiałyście się kiedyś, co celebrytki i szafiarki robią ze swoimi ogromnymi ilościami ubrań?

Charlize Theron o swojej garderobie: Ładna, ale skromna

Charlize Theron o swojej garderobie: Ładna, ale skromna