Cara Delevingne to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Szybko stała się muzą dla wielu projektantów mody, a także twarzą wielu kampanii reklamowych. Nic dziwnego – każdy chce z nią pracować! A skoro jesteśmy już przy pracy – Cara właśnie została ambasadorką kolejnej marki. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: BĄDŹ JAK CARA DELEVINGNE – POSTAW NA NAJMODNIEJSZĄ MILITARNĄ PARKĘ

Londyn, 13 kwietnia 2016 – Marka Rimmel ma przyjemność poinformować, że do grona jej ambasadorek dołącza dziś nowa twarz – niezwykle utalentowana Brytyjska modelka i aktorka, Cara Delevingne. Urodzona w Londynie 23-latka zostanie gwiazdą kampanii reklamowych kosmetyków do makijażu Rimmel.

Znana ze swojego wyjątkowego, odważnego stylu Cara była dla marki Rimmel naturalnym wyborem. Nie tylko odnosi spektakularne sukcesy jako modelka ale jest również utalentowaną aktorką i niezwykle inspirującą młodą kobietą. Jej życie w social mediach śledzi codziennie ponad 36 milionów fanów na całym świecie.

Cara Delevingne o współpracy z Rimmel: „Jestem zaszczycona, że będę pracować z marką Rimmel. To była moja pierwsza marka kosmetyków, kiedy zaczęłam używać ich jako nastolatka. Jestem stuprocentową dziewczyną z Londynu a Rimmel świetnie reprezentuje i potrafi idealnie uchwycić wyjątkowy, swobodny i kosmopolityczny styl tego miasta.”

Johanna Bussinelli, Chief Marketing Officer Colour Cosmetics w firmie Coty, mówi: „Cara Delevingne jest perfekcyjnym ucieleśnieniem marki Rimmel. Jej odważny, nowoczesny wizerunek, niezwykłe wyczucie stylu, indywidualizm, swobodna ekspresja i pewność siebie, którymi pokazuje, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza sprawiają, że Cara jest podziwiana na całym świecie. Z pewnością będzie niezwykle mocnym elementem marki Rimmel, inspirując kolejne pokolenia kobiet i pokazując im nowe odsłony eklektycznego London looku.”

Montse Passolas, Vice President of Global Marketing Rimmel London, dodaje: “Odważny styl i niezwykłe wyczucie stylu Cary sprawiają, że jest uosobieniem londyńskiego luzu, bliskiego także marce Rimmel. Jej ogromny talent i odwaga mogą być inspiracją dla młodych kobiet na całym świecie. Ponadto, Cara ma ogromne rzesze fanów w social mediach, dzięki czemu marka Rimmel będzie miała możliwość dotarcia do nowych klientek. Cara Delevingne jest prawdziwą ikoną brytyjskiego stylu i będzie fantastycznym partnerem dla Rimmel.”

Aby uczcić tę ekscytującą współpracę w prawdziwie wyjątkowy sposób, marka Rimmel oficjalnie ogłosi ją podczas pierwszej globalnej konferencji prasowej na Snapchacie, która odbędzie się 15 kwietnia 2016r. Dzięki temu fani marki Rimmel będą mieli wyjątkową okazję na wirtualne spotkanie z nową ambasadorką. Zgodnie z trendami Pokolenia Z, konsumenci staną się na jeden dzień dziennikarzami będą mieli szansę zadawania Carze pytań na kanale #RimmelxCara. W trakcie snapchatowej konferencji Cara będzie na żywo odpowiadać na wybrane przez siebie pytania fanów – czytamy w informacji prasowej.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na efekty tej współpracy. Czy Cara będzie lepsza od Kate Moss?

Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel (FOTO)

Thank you @fendi #Cannes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cara Delevingne (@caradelevingne)